25 maja 2023

60 Parsecs! Download

60 Parsecs! to gra strategiczna, w której wcielamy się w załoganta statku kosmicznego. Naszą rolą, będzie odnalezienie drogi na Ziemię i – zanim ją odnajdziemy – eksploracja całej galaktyki, po której przyjdzie nam się poruszać.

60 Parsecs! Download – Pełna Wersja gry PC

60 Parsecs! pobierz

Pobierz za Darmo!

Fabuła gry

60 Parsecs! jest grą umiejscowioną w dość oryginalnych czasach, czyli… w alternatywnej wersji lat 50-tych ubiegłego wieku. Bohaterowie rozgrywki spędzają czas na jednej ze stacji kosmicznych, do momentu, aż… ulega ona całkowitemu zniszczeniu. Odtąd cudem ocalone postacie, będą musiały radzić sobie same, wewnątrz niewielkiego statku. Jeśli i Ty jesteś ciekaw, jak ta niezwykła fabuła może się zakończyć, koniecznie pobierz na swój komputer 60 Parsecs! Download i sprawdź się w roli dowódcy kosmicznego statku.

Mechanika gry

Żeby jednak nie było zbyt łatwo, 60 Parsecs! nie oferuje prostej i liniowej rozgrywki. Jak na klasyczny symulator przystało, czeka nas tutaj otwarty i złożony świat, w którym przyjdzie nam – niestety – podejmować często trudne i niebezpieczne decyzje. Może się okazać, że niektóre z nich trzeba będzie „opłacić” życiem niektórych bohaterów, co jeszcze bardziej podkreśli dramatyzm rozgrywki.

Bardzo ciekawie prezentuje się również sam wstęp do gry, czyli scena, w której uciekamy z uszkodzonej stacji kosmicznej. Mamy w niej jedynie 60 sekund na ewakuację, w trakcie której możemy zabrać wyłącznie najpotrzebniejsze rzeczy. To, co wybierzemy, może mieć ogromny wpływ na naszą dalszą kosmiczną podróż. Jeśli więc i Ty chcesz sprawdzić, jak poradziłbyś sobie w tak ekstremalnej sytuacji, koniecznie pobierz na swój komputer 60 Parsecs! Download i przekonaj się, jak niewiele może decydować o życiu, bądź śmierci, naszych wirtualnych kosmonautów.

Czas trwania rozgrywki w 60 Parsecs! jest relatywnie krótki. Gra została zaprojektowana w ten sposób, by za każdym razem mogła oferować zupełnie inną formę rozgrywki. Sprzyja temu proceduralnie wygenerowany układ galaktyki, który za każdym razem będzie znacznie różnił się od swojej poprzedniej wersji. Dzięki temu gra nie zanudza a sam gracz bardzo chętnie do niej wraca.

Kwestie techniczne

60 Parsecs! charakteryzuje się dość oryginalnie prezentującym się interfejsem graficznym, w którym otoczenie jest ukazane w ciekawej i komiksowej formie. Ponadto postacie, które co chwilę pojawiają się w rozgrywce, mają dość karykaturalną prezencję, co jeszcze bardziej pogłębia humorystyczny wymiar rozgrywki. Jeśli więc i Ty chcesz się przekonać, jak wygląda od podszewki świat tej niezwykłej gry, koniecznie pobierz 60 Parsecs! Download na swój komputer i ciesz się grą, w której z pewną dozą humoru, będziesz eksplorował galaktykę i jej materialne dobra.

Tryby gry

60 Parsecs! to gra dostępna wyłącznie w trybie single player. Wadę tą wynagradza bardzo złożona przestrzeń gry, charakteryzująca się typową dla sandboxów formą.

Optymalna konfiguracja sprzętowa

  • Procesor: Intel® Core™ i7
  • Pamięć Ram: 16 GB DDR4 2400 / 2800 MHz SDRAM
  • Karta graficzna: NVIDIA® GeForce GTX 1080

60 Parsecs! Pobierz grę na PC

60 Parsecs! download

Pobierz za Darmo!

  • Free Download 60 Parsecs! Crack Chomikuj
  • Pobierz 60 Parsecs! Torrent PC Pebx
  • CODEX 60 Parsecs! Free Download
  • SKIDROW 60 Parsecs! Pobierz za darmo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *