28 maja 2023

American Truck Simulator: Idaho Pobierz dodatek

Gra symulacyjna American Truck Simulator: Idaho została wydana przez SCS Software. Z pewnością zachwyci niejednego fana tego typu rozgrywek. Ta gra na PC pozwala na świetną rozrywkę podczas prowadzenia ciężarówki. Data premiery gry zaplanowana jest na 2020 rok.

American Truck Simulator: Idaho Download

American Truck Simulator: Idaho pelna wersja

Pobierz za Darmo!

Jak wygląda gra?

Gra oferuje dobrej jakości grafikę. Jak na pozycję tego typu, właściwie zaskakująco dobrą: w moim odczuciu nie ustępuje wielu, lepiej dofinansowanym grom.

Jest to dodatek do podstawowej wersji American Truck Simulator wydanej w 2016 roku. Każdy, kto grał w tę pozycję, z pewnością dobrze wspomina tę prowadzoną w trybie pierwszoosobowym symulację. Zasadniczo, dodatek nie różni się mechaniką od podstawki: daje po prostu możliwość przemieszczania się po malowniczym stanie Idaho. Warto poczekać więc na DLC do gry American Truck Simulator.

Dlaczego Idaho?

Moim zdaniem, twórcy zdecydowali się umieścić rozgrywkę tego dodatku w Idaho z kilku powodów. Przede wszystkim, ze względu na niepowtarzalny klimat tego miejsca. Góry przeplatają się z rezerwatami przepełnionymi niespotykanymi zwierzętami oraz roślinami.

Dodatkowo, stan ten rozciąga się na tyle szeroko, że oferuje wiele różnych widoków, a także zahacza o dwie strefy czasowe. Pomiędzy Nevadą a Kanadą można minąć jeziora, góry, rzeki, równiny i wiele innych, zachwycających miejsc.

Dla ekonomistów

Osoby, które oczekują od gry „czegoś więcej” niż tylko symulatora jazdy ciężarówką, mam dobrą wiadomość. W przeciwieństwie do wielu innych symulacji na rynku, American Truck Simulator wprowadza również elementy ekonomii do rozgrywki.

Oprócz klasycznego przemieszczania się po Idaho osiemnastokołowym gigantem, mamy również możliwość przejścia bogatej ścieżki kariery. Od zwykłego kierowcy, aż po właściciela firmy – choć oczywiście nie ma konieczności rozwoju kariery, jeśli preferujesz jazdę ciężarówką.

Ciekawostką jest, że mapy drogowe stanowią niemalże idealne odwzorowanie faktycznych dróg stanu Idaho. Myślę, że każdy marzył, aby wybrać się do Stanów, a teraz jest to możliwe.

Różne pojazdy

Moim zdaniem wszystkie ciężarówki, które można znaleźć w American Truck Simulator: Idaho prezentują świetny poziom detalu. Nawet zbliżając kamerę, ciężko mi było odróżnić pojazd od oryginału i znaleźć uchybienia.

Przemieszczając się po ulicach, uczestniczymy w normalnych ruchu ulicznym. Tym, co zachwyciło mnie chyba najbardziej, jest duża inteligencja innych pojazdów, które w pełni reagują na nasz ruch.

Jeśli chcesz wypróbować tę lub inne darmowe gry, pobierz ją koniecznie: nie zawiedziesz się. Aby uzyskać dostęp do American Truck Simulator: Idaho wystarczy kliknąć „download”.

American Truck Simulator: Idaho Pobierz DLC

American Truck Simulator: Idaho gra

Pobierz za Darmo!

Minimalne wymagania sprzętowe:

  • Procesor: Dual core CPU 2.4 GHz.
  • Pamięć: 4 GB RAM
  • Karta graficzna: GeForce GTS 450-class (Intel HD 4000).
  • Miejsce na dysku: 1 GB HDD
  • System operacyjny: Windows 7 64-bit

 
Źródło:

  1. https://www.gram.pl/news/2019/12/23/american-truck-simulator-zapowiedziano-dlc-idaho.shtml
  2. https://truck-simulator.fandom.com/wiki/Idaho
  3. https://store.steampowered.com/app/1209470/American_Truck_Simulator__Idaho/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *