25 maja 2022

Aquanox Deep Descent Download

Symulacja w skażonym świecie podwodnym

Wszyscy dobrze znamy symulatory, w których zasiadamy za sterami samolotów czy potężnych czołgów. Co jednak powiesz na zupełnie inną grę, w której staniesz się operatorem łodzi podwodnej? Jakby tego było mało, to nie zwykła łódź, lecz futurystyczny sprzęt najwyższej klasy. Nie ma się zresztą czemu dziwić, bo zostaniesz wplątany w świat, w którym korzystanie z ówczesnych łodzi oznaczałoby rychłą śmierć. Tak właśnie wygląda Aquanox Deep Descent – trzecia wersja serii, w której główną rolę odgrywają niesamowite łodzie podwodne. Tym razem za produkcję nie odpowiada już studio Massive Development, lecz firma Digital Arrow. Oznacza to, że na gracza cieka wiele nowości i ciekawych rozwiązań, których brakowało we wcześniejszych odsłonach.

Aquanox Deep Descent Download PC

Aquanox Deep Descent pobierz

Pobierz za Darmo!

Fabuła gry Aquanox Deep Descent

Już sama fabuła gry zasługuje na uznanie. Chcesz znaleźć się w świecie, w którym ziemia została zniszczona przez stworzone przez ludzi i jedynym miejscem, w którym można żyć, są głębiny? Jak najszybciej Pobierz Aquanox Deep Descent Download i przekonaj się, że życie pod wodą wcale nie jest spokojne. To scenariusz, który wbrew pozorom nie wydaje się aż tak nierealny. Ludzkość rozwijała swoje technologie, aż te obróciły się przeciwko niej. Powierzchnia ziemi nie nadaje się już do życia, po tym jak błędnie zaprogramowane nanoboty doprowadziły do skażenia większości terenów. Ludzie nie mieli wyjścia, jak skonstruować nowoczesne łodzie podwodne i uciec pod wodę.

Niestety skażenie nie ograniczyło się tylko do powierzchni ziemi. Substancje radioaktywne dostały się również do mórz i oceanów, powodując mutacje wśród obecnych zwierząt wodnych i powstawanie zupełnie nowych gatunków. Niestety wykreowane stwory okazały się wielkimi potworami, które zagrażają nawet wzmacnianej konstrukcji, jaką jest łódź podwodna. Chcesz stawić czoła morskim mutantom? W takim razie Pobierz Aquanox Deep Descent Download i sprawdź, czy zachowasz spokój i opanowanie podczas ataku potężnego potwora.

W świecie, w którym brakuje prawa i polityki, ciężko o poczucie bezpieczeństwa. Ludzie chcieli zagarnąć dla siebie jak najwięcej, więc pogrupowali się we frakcje, którymi kieruje chciwość. Okazuje się więc, że w Aquanox Deep Descent musisz uważać nie tylko na groźne monstra, ale również na ludzi w innych łodziach podwodnych. Masz dwie możliwości. Albo dołączysz do jednej z frakcji, co pociągnie za sobą konieczność wykonywania ich rozkazów, nawet jeśli będą brutalne i niezgodne z Twoimi przekonaniami. Możesz jednak pozostać wolnym strzelcem, tylko pamiętaj, że wtedy jesteś zdany tylko na siebie. Każdy, kogo napotkasz, będzie chciał Cię zniszczyć.

Symulacja z elementami wartkiej akcji

Lubisz symulacje, w których znajdują się również elementy dynamicznej rozgrywki? Jeśli tak, to Pobierz Aquanox Deep Descent Download w którym znajdziesz połączenie obu rzeczy. O brak nudy dba duża liczba misji do wykonania. Niektóre z nich polegają na handlu i pozyskiwaniu niezbędnych surowców. Są jednak i takie, w których musisz zaatakować wrogą łódź. Wtedy symulacja staje się grą zręcznościową, w której będziesz musiał wykazać się refleksem w strzelaniu do przeciwnika przy użyciu nowoczesnej broni. Fabuła została opracowana z myślą o czterech jednostkach, które współpracują ze sobą. Cztery osoby mogą więc grać w Aquanox Deep Descent, dążąc w tym samym kierunku. Jeśli wolisz tryb single player, nic trudnego – wtedy sam będziesz przejmował kontrolę nad trzema pozostałymi jednostkami.

Aquanox Deep Descent Pobierz Pełna Wersja

Aquanox Deep Descent download

Pobierz za Darmo!

  • Free Download Aquanox Deep Descent Crack Pebx
  • Pobierz Aquanox Deep Descent Torrent Exsite
  • Chomikuj Aquanox Deep Descent Pobierz za darmo
  • CODEX Aquanox Deep Descent Free Download

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.