24 września 2023

Balsa Model Flight Simulator Download PC

Balsa Model Flight Simulator to szczególny rodzaj symulatora lotu, w którym możemy podjąć szereg różnych interakcji. Wśród nich możemy wymienić projektowanie oraz budowanie modeli samolotów, latanie nimi, a także prowadzenie walki w formie strzelanej z innymi samolotami. To niepowtarzalny wirtualny lot, którego nie sposób porównać do niczego innego!

Balsa Model Flight Simulator Pobierz za darmo

Balsa Model Flight Simulator download

Download

Dane gry

Gra została stworzona przez producenta, którym jest Floating Origin Interactive. Natomiast wydana została przez takiego wydawcę jak The Irregular Corporation. Produkcja zostanie wydana na platformę Microsoft Windows. Podczas tworzenia gry zarządzał nimi Felipe „HarvesteR” Falanghe, czyli znany twórca popularnego symulatora Kerbal Space Program. Gra jest wytworzona na licencji Balsa.

Mechanika gry

Jest to symulator lotu, szczególnie polecany dla wszystkich fanów lotnictwa. Możemy w nim projektować modele samolotów, a następnie malować je oraz budować. Stąd możliwe jest także latanie nimi przez nas, a także strzelanie do innych samolotów. W grze możemy znaleźć element taki jak zręcznościowa mechanika lotu.

W grze możemy znaleźć potężny edytor. Dzięki niemu możliwe jest przede wszystkim tworzenie nowych modeli samolotów, a także modyfikacja już tych istniejących. Balsa Model Flight Simulator posiada także wsparcie dla modów. Sprawia to, że możemy samodzielnie dodawać do gry nową zawartość.

Tryby gry

Możemy znaleźć szereg różnych planszy, czyli odmiennych map. Posiada ona dwa tryby, dlatego możemy grać w nią zarówno samodzielne, jak i z innymi graczami.

Gra posiada różne tryby. Wśród nich możemy wymienić następujące:

  • tryb single player o charakterze swobodnym,
  • tryb kampania, w którym możemy zarabiać i udoskonalać posiadany samolot,
  • moduł kariera,
  • tryb multiplayer, który jest przeznaczony nawet dla 16 osób.

Kwestie techniczne

W grze Balsa Model Flight Simulator możemy znaleźć trójwymiarową grafikę o dobrej jakości. W doskonały sposób przedstawia ona świat, który jest prezentowany w grze. Idealnie dopasowana jest ona do przedstawianych w grze modeli samolotów.

Gra jest odpowiednia dla osób w każdym wieku. A więc szczególnie spodoba się wszystkim fanom lotnictwa oraz fanom tworzenia różnego rodzaju modeli. Darmowe gry są dość popularne wśród fanów lotnictwa oraz tworzenia konstrukcji.

Balsa Model Flight Simulator Download – Pełna Wersja PC

Balsa Model Flight Simulator pobierz

Pobierz

  • Free Download torrent exsite
  • Pobierz na PC crack chomikuj

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *