27 maja 2023

Barotrauma Download PC

Jeżeli interesujesz się kosmosem oraz tajemnicami życia we wszechświecie, a symulacja życia na innej planecie pociąga Cię jeszcze bardziej, kliknij pobierz Barotrauma Download i ciesz się życiem pozaziemskim.

Barotrauma Pobierz pełna wersja

Barotrauma do pobrania

Pobierz za Darmo!

Podstawowe informacje

Producentem gry są studia fińskie FakeFish oraz Undertow Games, a jej wydawcą firma Deadalic Entertainment. Gra należy do gatunku symulacji i akcji. Wydanie datuje się na pierwszy kwartał 2019 roku.

Fabuła gry

Akcja gry rozpoczyna się w niedalekiej przyszłości, podczas której grupa śmiałków ucieka z Ziemi i znajduje schronienie na księżycu Jowisza nazwanym Europą. Jest w stanie tam zamieszkać, niestety warunki do życia istnieją jedynie pod wodą. Jesli chcesz sprawdzić jak to przetrwać kliknij pobierz za darmo Barotrauma PC Download i ucz się!

Wcielamy się zatem w załogę okrętu podwodnego, która na każdym kroku musi walczyć o przetrwanie, ponieważ ludzie nie są jedynymi żyjącymi istotami pływającymi w wodach księżyca Jowisza. Europa jest prawie w całości pokryta lodem, co zdecydowanie utrudnia rozgrywkę.

Zasady gry

Widok gry jest ustawiony z boku, a mapy i lokalizacje generują się proceduralnie, dzięki czemu przy każdej nowej rozgrywce napotykamy inne zadania, które sprawiają, że gra jest niezwykle interesująca.

Oprócz rozwiązywania zadań odkrywamy nowe lokalizacje skutej lodem Europy oraz poznajemy jej sekrety. Pod grubym lodem można odnaleźć ruiny starożytnych budowli, czy tez niewielkie kolonie ziemian, którzy również znaleźli schronienie na Europie.

Sterowanie skomplikowanym systemem łodzi podwodnej wymaga obsadzenia aż pięciu stanowisk, jakimi są kapitan, inżynier, mechanik, architekt i asystent, którzy muszą błyskawicznie reagować na wszelkie nagłe wydarzenia. Zwykle są to awarie do natychmiastowej naprawy.

Sterowanie łodzią to nie tylko obieranie kierunku, w którym ma płynąć, ale również zarządzanie wiodącymi i pomniejszymi systemami, bez których łódź by nie dała rady funkcjonować. Są to miedzy innymi reaktory jądrowe albo sonary.

Dodatkową opcją w grze jest pozyskiwanie zasobów, na przykład podczas nurkowania pojedynczych członków załogi w wodzie. Ze znalezionych surowców można tworzyć przydatne narzędzia, broń lub cenne na wagę złota leki – w warunkach całkowitego odcięcia od jakiejkolwiek zewnętrznej pomocy jest to nad wyraz cenna opcja dla załogi.

Gra może być rozegrana w pojedynkę lub w trybie multiplayer razem z czternastoma innymi graczami. Początkowe wspólne zadanie może zostać ominięte prze niektórych graczy, którzy zechcą zdradzić grupę i wykonać indywidualne cele. Zarówno jeden, jak i drugi tryb rozgrywki może być interesujący.

Oficjalna strona: https://barotraumagame.com/.

Barotrauma Download PC do pobrania

Barotrauma reloaded

Pobierz za Darmo!

Minimalne wymagania sprzętowe:

 

  • Procesor: 2.0 GHz.
  • Pamięć: 2 GB RAM.
  • Grafika: 128 MB Video Memory VRAM.
  • Miejsce na dysku: 350 MB HDD.
  • System operacyjny: Windows® 7/8.1/10 64-bit.
  • Direct X: DX 9.
  • crack Barotrauma ściągnij chomikuj
  • torrent Barotrauma download pebx
  • pełna wersja Barotrauma do pobrania na PC

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *