25 maja 2023

Cloud Gardens Download gra do pobrania

Cloud Gardens to gra, która sprawia, że koniec świata nie wydaje się już być aż taki straszny.

Producent: Thomas van den Berg
Wydawca: Noio
Data premiery: 9 września 2020 (na steam wczesny dostęp)
Ocena użytkowników: 6,6/10
Język: polski, angielski
Ilość pobrań: 3 341

Cloud Gardens Pobierz grę

Cloud Gardens download

Dane podstawowe

Cloud Gardens studia Noio to unikatowe połączenie strategii i gry logicznej. Twórcy gdy nie zdecydowali się bliżej przedstawić szczegółowego rysu fabularnego, zamiast tego koncentrując się na jak najciekawszej mechanice gry. Ta pozycja jest przeznaczona dla jednego gracza, jednak oferuje szereg możliwości które sprawią, że nie będziesz się nudzić.

Na jakich platformach można znaleźć grę?

Cloud Gardens jest dostępna na platformie Steam. Jednak jeśli chcesz, pobierz ją za darmo i ciesz się świetną rozgrywką.

Na czym polega gra?

W trakcie rozgrywki, Twoim zadaniem jest sprawienie, by nieco postapokaliptyczne obrazki dosłownie rozkwitły i zmieniły się w przepiękne ogrody. Rozgrywka jest podzielona na plansze, a na każdej z nich można znaleźć początkowe „nasionko”, dzięki któremu rozpoczynamy uprawę naszego ogrodu.

Co ważne, twórcy gry Cloud Gardens uwzględnili również pewien aspekt realizmu sytuacji. To oznacza, że musisz odpowiednio dobrać gatunku roślin tak, aby uzyskać ich maksymalny rozrost. Aby tak się stało, Twoim zadaniem jest dopasowanie roślinności do klimatu, jaki panuje na danej planszy. Przykładowo, kaktusy nie będą najlepszym wyborem, gdy okolica jest silnie nawodniona, a roślinność wymagająca wody nie poradzi sobie na mocno suchym terenie. Elementy gry logicznej znajdziesz także w grze Eco którą także znajdziesz do pobrania.

Aspekt strategiczny tej rozgrywki polega w głównej mierze na tym, że musisz odpowiednio rozplanować swoje kolejne ruchy, aby w odpowiednim stopniu „zazielenić” planszę. Niektóre Twoje ruchy (jak np. umieszczenie tabliczki przy roślinie) nieco poprawi jej tempo wzrostu, ale jednocześnie zwiększy procent planszy, jaki musisz pokryć florą. Twoim zadaniem jest wyliczyć, czy to opłacalne.

Tryby gry

Cloud Gardens oferuje wyłącznie rozgrywkę dla jednego gracza, ale jednocześnie dwa tryby gry. W trybie kampanii, musisz spełniać określone zadania, aby móc przejść do następnej planszy – czyli po prostu kreatywnie pokryć ją zielenią w takim stopniu, w jakim wymagają tego od nas twórcy.

Dla osób, które od gry oczekują tylko i wyłącznie relaksującego działania, producenci umieścili w grze również tryb piaskownicy. W nim możesz bawić się do woli, nie przejmując się stopniem, w jakim plansza została pokryta zielenią. To doskonała opcja dla osób, które poszukują po prostu możliwości przyjemnego relaksu przed grą, bez aspektu logicznego.

Cloud Gardens Download pełna wersja gry

Cloud Gardens do pobrania

Wymagania sprzętowe Cloud Gardens PC:

Minimalne:

  • Procesor: Intel Dual Core 2.4 GHz
  • Pamięć: 1 GB RAM
  • Karta graficzna: 512 MB GeForce 9800 / Radeon HD 2600 XT
  • Miejsce na dysku: 300 MB HDD
  • System operacyjny: Windows 8 64-bit

Cloud Gardens pc, gry steam oferty, tytuł gier platforma, opis możesz, gatunek 2021, plików

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *