22 czerwca 2022

Combat Air Patrol 2 Download

Byłeś fanem Combat Air Patrol? Mamy dla Ciebie dobrą wiadomość – pojawiła się druga część tej klasycznej gry symulacyjnej. Pobierz Combat Air Patrol 2 download. A jeśli nie grałeś w pierwszą część, być może skusi Cię dwójka? Jeśli masz ochotę zasiąść za sterami angielsko-amerykańskiego samolotu rozpoznawczego AV-8B Harrier II i wziąć udział w misjach w okolicach cieśniny Ormuz, ta gra jest dla Ciebie.

Combat Air Patrol 2 Download

Combat Air Patrol 2 Pobierz

Pobierz za Darmo!

Następca Combat Air Patrol

Gra Combat Air Patrol firmy Psygnosis zadebiutowała w 1993 roku i od razu zdobyła sobie dużą popularność. Wtedy można było w nią grać na komputerach Commodore Amiga. Był to jeden z najlepiej ocenianych symulatorów na tę konsolę. Drugą część gry stworzyło studio Sim Limited 155 z Wielkiej Brytanii. Jest to studio, które założył główny projektant gry Combat Air Patrol – Ed Scio. Gra została wydana w angielskiej wersji językowej na komputery osobiste.

Fabuła gry

Główną rolę w grze będzie odgrywał przede wszystkim amerykańsko-brytyjski samolot – McDonnell Douglas AV-8B Harrier II. Jest to samolot już wiekowy – stworzony w latach osiemdziesiątych, ale wciąż skuteczny i wykorzystywany na misjach przez siły zbrojne USA, Wielkiej Brytanii, Hiszpanii i Włoch.

Akcja gry rozgrywa się w okolicach Cieśniny Ormuz (oddziela ona Zatokę Perską i Zatokę Omańską. Będziemy brali tu udział w specjalnych misjach na przestrzeni dokładnie odwzorowanych 250 tysięcy kilometrów kwadratowych. Będziemy dokonywać patroli oraz walczyć przeciwko różnego rodzaju wrogom. Dużą rolę w grze będą odgrywały również elementy strategiczne i konieczność planowania kolejnych misji. Jeśli masz ochotę przeżyć tego rodzaju przygodę, pobierz Combat Air Patrol 2 download.

Mechanika gry

Poziom realizmu zaprezentowany w tej grze jest średni. Osobom, które są fanami symulatorów i mają duże doświadczenie w tego rodzaju grach pewne uproszczenia mogą nie przypaść do gustu. Mimo to gra jest warta uwagi. Nie jest to gra czysto zręcznościowa, lecz raczej symulacyjna. Bardzo wiernie odzwierciedlono tu zarówno wygląd, jak i technologię samolotu Harrier. Z tego powodu gra może być interesująca dla wszystkich fanów lotnictwa. Bardzo starannie przygotowany został również trójwymiarowy kokpit maszyny.

W grze możemy brać udział na kilka różnych sposobów. Przede wszystkim interesująca jest kampania fabularna. Pozwala ona na rozgrywkę zarówno w trybie single player, jak i w trybie kooperacyjnym. Możemy dołączyć do kampanii innego gracza lub zaprosić go do własnej. Inną opcją gry jest udział w rozgrywkach wieloosobowych – można wtedy toczyć walki między sobą lub połączyć siły i wspólnie występować przeciwko jednostkom kierowanym przez sztuczną inteligencję.

Kwestie techniczne

Gra została wydana na silniku graficznym, który został stworzony specjalnie dla niej przez studio Sim Limited 155. To sprawia, że gra prezentuje się wyjątkowo atrakcyjnie pod względem wizualnym. Modele samolotów i statków zostały opracowane bardzo dokładnie, z dużą ilością szczegółów. Mapy terenu zostały przygotowane na podstawie prawdziwych map satelitarnych. Gra może obsługiwać systemy rzeczywistości wirtualnej oraz trójwymiarowy dźwięk przestrzenny. Godna uwagi jest również szeroka gama kontrolerów, które są obsługiwane przez grę: zarówno tradycyjny gamepad jak i wyspecjalizowane urządzenia takie jak Flightstick, panele MFD czy Hotas.

To wszystko sprawia, że w grę gra się wyjątkowo dobrze. Jeśli chcesz się samodzielnie o tym przekonać, pobierz Combat Air Patrol 2 download.

Combat Air Patrol 2 Pobierz na PC

Combat Air Patrol 2 Download

Pobierz za Darmo!

  • Pełna Wersja Combat Air Patrol 2 Free Download
  • Pobierz Combat Air Patrol 2 Chomikuj torrent
  • Free Download Combat Air Patrol 2 crack pebx
  • Exsite Combat Air Patrol 2 Pobierz za darmo

One thought on “Combat Air Patrol 2 Download

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.