26 stycznia 2023

Crossroads Inn Download

Gra Crossroads Inn dedykowana na peceta, to chluba polskiej firmy Kraken Unleashed Games. Rozgrywka ma charakter dość eklektyczny, bowiem łączy w sobie elementy gier symulacyjnych, strategicznych oraz klasycznych RPG. Poruszamy się w wyimaginowanej przestrzeni o nazwie Delcrys. Co istotne, graczowi towarzyszy stylowa muzyka skomponowana przez Marcina Przybyłowicza, który jest także twórcą soundtracku do trzeciej części Wiedźmina („Dziki Gon”). Trójwymiarowa grafika gry jest osadzona w konwencji komiksowej (cel-shadingowy szablon). Każdy z nas marzy od czasu do czasu, by oderwać się od zwykłej, monotonnej rzeczywistości i przenieść się do bajkowego, alternatywnego świata. Pobierz Crossroads Inn download, a będziesz miał taką sposobność. Data premiery gry jest zaplanowana na rok 2019 i udostępniona na platformy Microsoft Windows PC. Producentem gry jest Kraken Unleashed Studio natomiast jej wydawcą Klabater.

Crossroads Inn Download pełna wersja

Crossroads Inn pełna wersja

Pobierz za Darmo!

Życie w karczmie

W grze fantasy wcielamy się w postać byłego żołnierza, Martyna Bradvera, który jest właścicielem niewielkiej karczmy. Naszym zadaniem jest przede wszystkim rzetelne i skuteczne prowadzenie interesu, by doprowadzić do jego rozkwitu. Co ważne, gra nie ma z góry narzuconych rozwiązań fabularnych, lecz to nasze decyzje w dużej mierze determinują wydarzenia. Musimy zatem dbać o prawidłowe wyposażenie naszej karczmy, uprzejmą obsługę klientów oraz nawiązywanie kontaktów biznesowych, które mogą zaprocentować w przyszłości. Z biegiem czasu mamy możliwość rozbudowywania swojego przedsiębiorstwa. Warto jednak zwrócić uwagę na fakt, że gra działa w kilku trybach. Oprócz prowadzenia karczmy, możemy także wykonywać poboczne zadania, jak również tworzyć własne projekty w trybie Steam Workshop. Jeśli nie lubisz prostych, linearnych gier, w których los bohatera jest z góry przesądzony, to dobrze trafiłeś. Pobierz Crossroads Inn download już dziś i podejmuj własne, autonomiczne decyzje. Duży poziom swobody jest niekłamaną zaletą gry, choć nie jest to jedyny walor tej produkcji.

Folklor

Twórcy gry w sposób stosunkowo rzetelny przedstawili knajpiane środowisko, gdzie czasem zbiera się szemrane towarzystwo, a drobni pijaczkowie są na porządku dziennym. Realizm gry polega również na tym, że świat przedstawiony nie jest wyidealizowany, nie została w nim zachwiana równowaga pomiędzy dobrem i złem, a postaci nie są jednowymiarowe, lecz bardziej złożone. Prowadzenie karczmy również wiąże się z podejmowaniem decyzji, które mają miejsce w prawdziwych lokalach gastronomicznych czy pijalniach, jak np. kwestia zatrudnienia odpowiedniego personelu, przygotowania menu lub bronienia swojego dobytku. Każdorazowo gracz musi mieć oczy szeroko otwarte i być przygotowany na rozmaite scenariusze, takie jak rabunki, czy spory. Można powiedzieć, że pod tym względem gra zupełnie nie odbiega od prawdziwego życia.

Bądź kowalem swego losu!

Gra rozwija myślenie biznesowe, zdolność planowania wydatków, umiejętność modernizacji sprzętów. Pozwala też sprawdzić własne możliwości na polu gastronomicznym. Jeśli kiedykolwiek marzyłeś o otwarciu własnego biznesu, spróbuj najpierw poprowadzić ten wirtualny. Pobierz Crossroads Inn download i przekonaj się, czy tego typu biznes rzeczywiście cię interesuje. Być może gra zainspiruje cię do rozwinięcia skrzydeł w prawdziwej działalności.

Oficjalna strona: https://crossroadsinngame.com/.

Crossroads Inn Pobierz pełna wersja

Crossroads Inn pełna wersja

Pobierz za Darmo!

Minimalne wymagania sprzętowe:

  • Procesor: Intel® Core™ Dual 2.3 GHz.
  • Pamięć: 2 GB RAM.
  • Karta graficzna: GeForce 9600 GT z 512 MB VRAM.
  • Miejsce na dysku: 15 GB HDD.
  • System operacyjny: Windows 7.
  • Wersja DirectX: DX 9.

 

  • crack Crossroads Inn chomikuj pobierz
  • torrent Crossroads Inn pebx download
  • pełna wersja Crossroads Inn do pobrania

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *