19 lipca 2024

Deadliest Catch: The Game Download

Deadliest Catch: The Game to gra symulacyjna, która na pierwszy rzut oka może wydawać się niezbyt skomplikowana. Nic bardziej mylnego! Podczas zabawy spotkamy się z wieloma przeciwnościami losu, które musimy sprytnie pokonać. Wcielamy się w skórę rybaka. Naszym głównym celem jest połów krabów na Morzu Beringa.

Deadliest Catch: The Game Download

Deadliest Catch: The Game pobierz

Pobierz za Darmo!

Opisywana gra została wyprodukowana przez Ultimate Games / Moonlit Games. Wydawcą jest studio PlayWay. Jest to produkcja, która zostałą wydana wyłącznie na platformę PC. Interesującym faktem jest to, że gra powstała w oparciu o popularny serial dokumentalny Najniebezpieczniejsze zawody świata (ang. Deadliest Catch), który był emitowany na kanale Discovery Channel.

Masz ochotę przekonać się, jak trudna jest praca rybaka? Pobierz grę Deadliest Catch: The Game Download i przetrwaj nawet najcięższe warunki. Twórcy zadbali o to, aby zabawa była maksymalnie urozmaicona. Nie musimy więc obawiać się tutaj nudy, czy też monotonii. Na naszej drodze stanie wiele przeszkód, które utrudnią nam połów. Nie brakuje również elementów, które stanowią realne zagrożenie dla naszego życia.

Morze Beringa nie jest spokojne i stateczne. To właśnie ono stanowi dla nas ogromne niebezpieczeństwo. Rozgrywkę obserwujemy z perspektywy pierwszej osoby. Poruszamy się w kurcie, który posiada wyposażenie niezbędne do przetrwania i wykonywania obowiązków. Zobacz także grę Ships 2017 do pobrania.

Do dyspozycji mamy np. dźwig, wyciągarkę, czy też wyrzutnie. Oczywiście wszystkie wymienione elementy musimy obsługiwać samodzielnie. Jest to dla nas dodatkowa atrakcja, jednak wymaga ona zręczności, a także precyzji działania. Każdy niewłaściwy ruch może sprawić, że koło nosa przejdą nam dorodne kraby.

Chcesz przemierzać morzę w poszukiwaniu skorupiaków? Ściągnij za darmo Deadliest Catch: The Game Download i zbierz możliwie najwięcej krabów. Warto jednak wspomnieć, że lepiej punktowane są okazałe sztuki. Należy o tym pamiętać podczas połowu.

Podczas rozgrywki musimy nauczyć rozpoznawać się siedziska skorupiaków. To charakterystyczne punkty, które relatywne łatwo można rozpoznać. To właśnie tutaj znajdziemy największą ilość interesujących nas krabów. Na uwagę zasługuje fakt, że sam połów również wymaga od nas sporego zaangażowania. Musimy wykazać się nie lada refleksem.

Gracz musi również przestrzegać prawa, które dotyczy np. połowu skorupiaków w stanie Alaska. Są to pewnego rodzaju ograniczenia, których musimy bezwzględnie przestrzegać. Każdy okaz możemy dokładnie obejrzeć, dzięki czemu będziemy wiedzieć, co sprzedajemy. Podczas zabawy uda nam się złowić samce, samice, jak i młode skorupiaki.

Deadliest Catch: The Game Pobierz – Pełna Wersja PC

Deadliest Catch: The Game download

Pobierz za Darmo!

 

Minimalne wymagania sprzętowe:

  • Procesor: Intel Core 2 Duo
  • Pamięć: 2 GB RAM
  • Karta graficzna: 256 MB GeForce 8600
  • Miejsce na dysku: 800 MB HDD
  • System operacyjny: Windows 7/8/10

 

  • crack Deadliest Catch: The Game ściągnij grę pebx
  • torrent Deadliest Catch: The Game pobierz chomikuj
  • Deadliest Catch: The Game download pc

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *