25 września 2023

Digital Combat Simulator: C-101 Aviojet Download

DCS World, to wspólna platforma dla szeregu modułów, będących zaawansowanymi symulatorami lotniczymi. Co ciekawe, wśród niech nie znajdziemy wyłącznie symulacji samolotów bojowych, ale też – szkoleniowych. Digital Combat Simulator: C-101 Aviojet Download to przykład takiej właśnie gry, w której głównym bohaterem jest C-101 Aviojet. Ów statek powietrzny, jest używanym między innymi przez siły zbrojne Hiszpanii samolotem treningowym. Co ciekawe, powstała również jego wersja szturmowa, ale o tym nieco później. Choć samolot ten nie cieszył się zbyt dużą popularnością, to i tak była to dosyć dobra konstrukcja, biorąc pod uwagę zarówno jego osiągi, jak też – siłę ognia.

Digital Combat Simulator: C-101 Aviojet Download

Digital Combat Simulator: C-101 Aviojet

Pobierz za Darmo!

Specyfika i grafika w grze

Dlaczego warto pobrać tą grę na swój komputer? Chociażby dlatego, że jest ona (podobnie zresztą jak inne moduły serii) doskonałym i niezwykle realnym symulatorem wspomnianego, hiszpańskiego samolotu. Mamy tu do czynienia z idealnie odzwierciedlonym kokpitem pilota, który – co nie powinno nikogo zaskoczyć – jest w pełni interaktywny. Co ciekawe, podobnie jak inne symulatory (nie tylko lotnicze) Digital Combat Simulator: C-101 Aviojet Download oferuje swoim graczom kilka ciekawych smaczków, które niewątpliwie ubogacą całą rozgrywkę. Podczas lotu naszej maszyny, możemy się na przykład spotkać z gwałtowną dekompresją kabiny (gdy niewłaściwie przygotujemy samolot do lotu) bądź też z uślizgami, będącymi efektem kołowania po bardzo śliskiej nawierzchni lotniska.

Digital Combat Simulator: C-101 Aviojet Download, to również duży realizm w zakresie systemów wspomnianego samolotu. Zarówno elektryka, jak też mechanika czy układy paliwowe są dosłownie „żywcem” przeniesione z „oryginału”. Warto powiedzieć kilka słów o doskonałej grafice, która w grze objawia się przepięknymi widokami zza szyb kokpitu. Nawet przy najbardziej szalonych manewrach, widok z kabiny nie zacina się, co jeszcze bardziej podkreśla realizm rozgrywki.

Personalizacja rozgrywki

Dlaczego jeszcze warto pobrać tą grę? Choć mamy tu do czynienia z bardzo dobrym symulatorem, to wciąż mamy możliwość personifikacji gry. Polega ona na tym, że gracz może dowolnie modyfikować np układem przycisków na pulpicie swojego samolotu. W ten sposób, można dopasować go do własnych wymagań i własnej wygody. Trzeba przyznać, że pod tym względem twórcy gry – studio Aviodev, odeszli od standardowego symulatora, dając graczowi możliwość własnego definiowania interfejsu samolotu.

Tryby gry

Digital Combat Simulator: C-101 Aviojet Download, podobnie zresztą jak i inne pozycje serii, oferuje rozgrywkę zarówno w trybie single jak i multi. Warto jednak dodać, że gra o wiele lepiej prezentuje się w trybie multi, choćby ze względu na uczestniczeniu w niej prawdziwych graczy a nie skryptów wygenerowanych przez aplikację…

Jeśli mowa o trybach gry, to warto zaznaczyć że Digital Combat Simulator: C-101 Aviojet Download oferuje zarówno lot wersją szkoleniową samolotu, jak też – jego wersją szturmową. Nie trzeba dodawać, że „tryb szturmowy” jest znacznie trudniejszy, szczególnie dla początkującego gracza. Stąd też, naszym zdaniem Digital Combat Simulator: C-101 Aviojet Download to rozgrywka idealna dla osób, które dopiero wchodzą w świat symulatorów świata DCS World.

Wymagania sprzętowe

Grę tą, warto pobrać na nasz komputer również ze względu na niskie (biorąc pod uwagę grafikę gry) wymagania sprzętowe. Oto one:

  • procesor Intel Core i5 2.6 GHz,
  • pamięć operacyjna 8 GB RAM,
  • karta grafiki 1 GB GeForce GTX 560/Radeon HD 6950 lub lepsza,
  • wolne miejsce na dysku 10 GB HDD,
  • system operacyjny Windows 7/8 64-bit

DCS C-101 Aviojet Pobierz

Digital Combat Simulator: C-101 Aviojet

Pobierz za Darmo!

  • Pobierz Digital Combat Simulator: C-101 Aviojet Exsite
  • Free Download DCS: C-101 Aviojet Torrent
  • Chomikuj Digital Combat Simulator: C-101 Aviojet Download PC
  • Pebx DCS: C-101 Aviojet Pobierz za darmo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *