27 maja 2023

Discovery: Diesel Brothers Download

Jeśli zdarza ci się oglądać kanał Discovery, doskonale znasz program Diesel Brothers. Specjalnie dla fanów tego niesamowitego zespołu prowadzących powstała gra oparta na licencji tego popularnego serialu. Jeśli chcesz poczuć się jak Heavy D i Diesel Dave, pobierz Discovery: Diesel Brothers download i zacznij modyfikację niezwykłych maszyn już teraz.

Discovery: Diesel Brothers Download

Discovery: Diesel Brothers pobierz grę

Pobierz za Darmo!

Gra wydana przez polskie studio Code Horizon oferuje dokładnie to samo, co popularny amerykański program telewizyjny – poszukiwanie opuszczonych i zniszczonych wraków samochodów i doprowadzanie ich do jak najlepszego stanu poprzez zaawansowany tuning optyczny i mechaniczny. Gracz wciela się w postaci znane z programu Diesel Brothers i wraz z nimi zmienia kolor karoserii, własnoręcznie projektuje naklejki i wymienia poszczególne podzespołu na nowe, dające maszynie nowe życie.

Ta gra symulacyjna posiada kilka mechanik, które nieco urozmaicają rozgrywkę. Przede wszystkim, jeśli ceny nowych części są dla danego pojazdu zbyt wysokie, można udać się na złomowisko i tam poszukać zamienników. Dodatkowo twórcy wprowadzili pewnego rodzaju element strategiczny polegający na tym, że każdy z członków zespołu charakteryzuje się innymi zdolnościami, które z czasem można rozwijać. W takim wypadku, żeby jak najlepiej odrestaurować dany pojazd, należy umiejętnie przełączać się między poszczególnymi bohaterami, by wykonywali oni prace, w których najlepiej się odnajdują. Gdy uda się doprowadzić projekt do końca, można przetestować go na torze. Model jazdy jest satysfakcjonujący, co sprawia, że od razu ma się ochotę na podjęcie kolejnego zadania. Jeśli więc jesteś fanem programu emitowanego na Discovery, lubisz samochody i tuningowanie sprawia ci radość, pobierz grę Diesel Brothers: The Game download i zostań najlepszym mechanikiem w wirtualnych Stanach Zjednoczonych Ameryki Północnej.

Dodatkową atrakcją jest tryb multiplayer dla maksymalnie trzech graczy. Dzięki niemu można bawić się razem ze znajomymi, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by kończyć wszelkie projekty samodzielnie. Oba tryby są bardzo satysfakcjonujące. Gra działa na silniku Unreal Engine 4, którego możliwości twórcy wykorzystali w pełni. Oznacza to, że Diesel Brothers: The Game odznacza się bardzo wysoką jakością grafiki i szczegółowym otoczeniem. Najważniejsze jednak jest odwzorowanie modeli poszczególnych samochodów. To one są najważniejszym elementem gry i trzeba przyznać, że zostały odtworzone bez pominięcia nawet najmniejszych detali. Sprawia to, że dla fanów motoryzacji rozgrywka jest czystą przyjemnością pod względem wizualnym oraz dźwiękowym. Podobnym symulatorem mechanika samochodowego jest Car Mechanic Simulator 2018 pobierz.

Istotne jest też to, że gra doczekała się oficjalnego wsparcia dla fanowskich modyfikacji, dzięki czemu można mieć pewność, że tytuł ten będzie grywalny przez bardzo długi czas. Jeśli chcesz przekonać się, jak bardzo rozbudowana może być ta gra poszerzona o modyfikacje, ściągnij za darmo Diesel Brothers: Truck Building Simulator download i zostań prawdziwym maniakiem motoryzacji wraz z ulubioną i pełną charyzmy ekipą znaną z amerykańskiego programu.

Discovery: Diesel Brothers Pobierz – Pełna Wersja PC

Discovery: Diesel Brothers download

Pobierz za Darmo!

 

Minimalne wymagania sprzętowe:

  • Procesor: Intel Core i5
  • Pamięć: 8 GB RAM
  • Karta graficzna: 2 GB GeForce GTX 760
  • Miejsce na dysku: 20 GB HDD
  • System operacyjny: Windows 7 64-bit

 

  • crack Diesel Brothers: Truck Building Simulator do pobrania
  • torrent Discovery: Diesel Brothers download chomikuj
  • pebx pełna wersja Diesel Brothers: The Game download

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *