27 maja 2023

Dual Universe Download

Jeśli lubujesz się w klimatach science fiction i masz ochotę sprawdzić, jaki los czeka ludzkość po zagładzie Ziemi, kliknij pobierz Dual Universe Download i na własnej skórze przekonaj się, jak taki świat mógłby wyglądać.

Dual Universe Pobierz pełna wersja

Dual Universe pelna wersja

Pobierz za Darmo!

Podstawowe informacje

Producentem i wydawcą gry jest Novaquark, a jej wydanie na Microsoft Windows PC zostało zaplanowane na 2020 roku – wczesny dostęp jest możliwy już od dwudziestego dziewiątego listopada 2018 roku. Gra należy do gatunku gier sandboksowych MMORPG. Gra jest własnością twórcy Jean-Christophe Baillie i zalicza się do gatunku symulatora lotu bojowego w otwrtym świecie.

Fabuła gry

Ziemia stojąca w obliczu całkowitego zniszczenia zmusza swoich mieszkańców do znalezienia domu w innej części galaktyki. W roku 2027 teleskop rejestruje wybuch IK Pegasi HR 8210 – podwójnej gwiazdy z gwiazdozbioru Pegaza.

Eksplozja stworzyła pędzącą w kierunku Ziemi gwiazdę neutronową, której pędu i siły w żaden sposób nie można już zmienić. Tym sposobem datę zagłady Ziemi wyznaczono ostatecznie na 2537 rok. I tylko do tego czasu Ziemianie mają możliwość jakiegokolwiek ratunku.

Ziemia podejmuje się zorganizowania i przeprowadzenia szeroko zakrojonego przedsięwzięcia, które polega na wysyłaniu co jakiś czas w kosmos sporych grup ludzi pogrążonych w śnie kariogenicznym.

Rozgrywka rozpoczyna się w momencie, kiedy załoga wybudza przyszłych kolonistów ze sztucznie wywołanego snu. My właśnie wcielamy się w członków takiej ekspedycji.

Zasady gry

Na samym początku gry tworzymy postać, która zostaje wysłana na konkretną planetę. Po obudzeniu się na statku kosmicznym zwanym Arką na określonym terenie wokół statku tworzy się strefa ochronna, która umożliwia rozpoczęcie zadania.

Strefa ochronna zmusza gracza do jej szybkiego opuszczenia i rozpoczęcia kolonizacji, która ma prowadzić do stworzenia niezwykłego imperium. Nie mamy narzuconych żadnych ograniczeń oprócz naszej wyobraźni i możemy zbudować wszystko, na co mamy ochotę.

Gra jest rozgrywką w trybie massive multiplayer, co oznacza, że wszystkie skolonizowane planety mogą mieć ze sobą interakcji, a istnieje tylko jeden serwer, tak więc świat gry z dnia na dzień robi się coraz bardziej potężny.

W grze występuje dosyć elastyczny system walki, która może być prowadzona zarówno między graczami innych frakcji, czy też z wrogiem wykreowanym przez sztuczną inteligencję systemu gry. Mocno zręcznościowa walka wymaga doświadczenia, praktyki zarówno grając żołnierzami jak i małymi statkami kosmicznymi zapewniających posiadanie broni najwyższej klasy i technologii.

Gra przeznaczona dla osób, które swój czas chcą poświęcić na eksplorację kosmosu. Dołącz do nich klikając pobierz Dual Universe Download. Warto także dodać na koniec, że recenzowana gra korzysta z innowacyjnego silnika Unigine który kojarzy się szczególnie z platformą VR.

Oficjalna strona: https://www.dualthegame.com/en/.

Dual Universe Download do pobrania na PC

Dual Universe pełna wersja

Pobierz za Darmo!

Minimalne wymagania sprzętowe:

  • Procesor: Intel® Core™ i5-4440 3.1 GHz.
  • Pamięć: 8 GB RAM.
  • Grafika: NVIDIA® GeForce® GTX 960, 2 GB VRAM.
  • Miejsce na dysku: 500 MB HDD.
  • System operacyjny: Windows® 10 64-bit.
  • Direct X: DX 9.
  • crack Dual Universe ściągnij chomikuj
  • torrent Dual Universe download pebx
  • pełna wersja Dual Universe do pobrania na PC

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *