24 stycznia 2023

ElectriX: Electro Mechanic Download

ElectriX: Electro Mechanic to pewien rodzaj gry symulacyjnej, dzięki której gracz wciela się w elektryka warsztatu w Seattle. Zajmuje się naprawą wszelakiego rodzaju sprzętu elektronicznego. Zarówno twórcą jak i wydawcą jest SimFabric. Została stworzona dla platform PC w formie single player. Gra sprawdzi się dla miłośników majsterkowania oraz speców, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę i umiejętności z zakresu elektroniki. Tutaj znajdziesz mroczne sekrety oraz wiele przygód. Nie każde darmowe gry to posiadają w swoim zanadrzu.

ElectriX: Electro Mechanic Pobierz za darmo na PC

ElectriX: Electro Mechanic download

Download

Być może dzień jak co dzień…

Ja jako gracz mam za zadanie naprawianie sprzętu elektronicznego: konsol, komputerów, telewizorów, smartfonów, dronów, tabletów oraz starych urządzeń. Mogę tu odnaleźć kilkadziesiąt odmiennych modeli oraz tysiące części. Wszystkie zlecenia w ElectriX: Electro Mechanic zaczynają się od analizy kosztów (w momencie, kiedy są one wysokie mogę oczekiwać więcej pieniędzy, albo zrezygnować ze zlecenia). Rozkręcanie, wymienianie, ponowne skręcanie – być może i rutyna, lecz i tak jest w stanie zagwarantować rozrywkę i szperanie po zakątkach wszelakich sprzętów. Mimo wszystko ten spokój zostaje zakłócony. Pewnego razu otrzymuję wysoko płatne zlecenie naprawy telefonu komórkowego, które niestety okazuje się być połączone ze spiskiem zagrażającym mojemu życiu. Tutaj już nie przyda się tylko złota rączka, ale również odpowiednie umiejętności i posiadana wiedza.

Rozwój własnej wiedzy.

Sam proces naprawy jest stosunkowo prosty. W ElectriX: Electro Mechanic mogę naprawiać (lutowanie poszczególnych elementów) oraz wymieniać zepsute części. Producent oczekuje ode mnie dokonania odpowiednich wyborów oraz konkretnej analizy każdego zlecenia. Nie mogę sobie po prostu klikać w opcje pojawiające się na ekranie, przez to bardzo łatwo uszkodzę sprzęt. Niestety czasami mogę trafić na dosyć dziwnych klientów, którzy nieszczególnie będą chętni do udzielania pomocy i wskazówek. Sprawdź też inny ciekawy symulator mechanika Wrench do pobrania.

Nauka dorosłego życia!

Posiadam także możliwość uzyskania uszkodzonych sprzętów w celu pozyskiwania z nich części lub także naprawiania ich i sprzedawania. Dzięki zarobionym pieniądzom rozwijam swoje umiejętności i opłacam realizowane kursy. Niestety dość dużą ilość inwestuję w moje hobby, którym jest hakowanie. Mam dostęp do wielu wielu opcji, na przykład picie kawy (dzięki temu odnawiam moją energię niezbędną do pracy), granie na naprawionych przeze mnie konsolach lub oglądanie filmów/seriali. Gdybym chciała zarabiać większą ilość pieniędzy, to mogę się zagospodarować w tzw. komputer do „kopania” kryptowalut. Gra niebawem będzie czekać na każdego ulubieńca majsterkowania, jeśli Ty do nich należysz, kliknij przycisk download, pobierz grę i odkryj świat elektroniki oraz pełnego tajemnic.

ElectriX: Electro Mechanic Download Pełna Wersja

ElectriX: Electro Mechanic pobierz

Pobierz

 

Minimalne wymagania sprzętowe:

  • Procesor: Intel Core i3
  • Pamięć: 4 GB RAM
  • Karta graficzna: 1 GB GeForce GTX 460
  • Miejsce na dysku: 10 GB HDD
  • System operacyjny: Windows 7

 

  • Pobierz symulator elektryka torrent exsite
  • free Download ElectriX crack chomikuj

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *