23 września 2023

Euro Truck Simulator 2 Beyond the Baltic Sea Download

Euro Truck Simulator 2: Beyond the Baltic Sea to kolejny, duży dodatek do jednej z najpopularniejszych „transportowych” gier wszechczasów. W ramach tego dodatku, będziemy mogli przewozić towary w obrębie kilku krajów bałtyckich, w tym Litwy, Łotwy, Estonii a także części Finlandii i Rosji.

ETS 2 / Euro Truck Simulator 2 Beyond the Baltic Sea Download

Podstawowa wersja gry + dodatek DLC Beyond the Baltic Sea

Euro Truck Simulator 2 Beyond the Baltic Sea pobierz

Pobierz za Darmo!

Mechanika gry

Euro Truck Simulator 2 Beyond the Baltic Sea nie wprowadza żadnych nowości, pod kątem mechaniki gry. Ogranicza się on wyłącznie do nowych dróg i lokacji, które trzeba będzie w trakcie rozgrywki odwiedzić. Po zainstalowaniu dodatku, nadal będziemy przewozić towary po całej Europie, zgodnie z dotychczasową mechaniką w grze. Jeśli jesteś miłośnikiem lokacji rosyjskich, koniecznie pobierz na swój komputer Euro Truck Simulator 2 Beyond the Baltic Sea Download. Dlaczego? Ponieważ tylko tutaj będziesz mógł podróżować po jednym z największych miast naszego wschodniego sąsiada, czyli Petersburgu.

Podstawowa wersja gry oferowała już co prawda możliwość podróży po tych niezwykłych obszarach. Niemniej, zwiedzać te lokacje mogliśmy wyłącznie w trybie uproszczonym. Jeśli chcesz je poznać lepiej, jest to kolejny argument, przemawiający za koniecznością zainstalowania dodatku na Twoim komputerze.

Interfejs graficzny

Od strony graficznej, tereny ukazane w ETS 2 Beyond the Baltic Sea charakteryzują się bardzo dużą dokładnością przedstawionych struktur. Niemniej, ich forma (ale nie jakość) znacznie odbiega od tego, co mogliśmy zobaczyć w Europie Środkowej i Zachodniej. Tutaj wszystko jest specyficzne (jak na realia wschodniej i północnej Europy), co jest kolejną zaletą tego niezwykłego dodatku.

Trzeba również dodać, że pojawiające się w Euro Truck Simulator 2 Beyond the Baltic Sea rejony Europy, są bardzo dobrze odwzorowane. Dzięki temu, przejażdżka po nich będzie prawdziwą przyjemnością i to nie tylko dla miłośników gatunku. Jeśli więc chcesz poznać popularny symulator ciężarówki od zupełnie nowej strony, koniecznie pobierz na swój komputer ETS 2 Beyond the Baltic Sea Download i wypróbuj się w roli kierowcy, podróżującego po terenie państw bałtyckich.

Kwestie techniczne

Pojawiające się w dodatku otoczenie, charakteryzuje się wysokim stopniem płynności i realizmu. Idealnie oddana trójwymiarowość otoczenia jeszcze bardziej podkreśla ten efekt, niemniej jest ona na takim samym poziomie, co w podstawie gry. Jeśli więc i Ty chcesz przekonać się o jej zaletach, koniecznie pobierz Euro Truck Simulator 2 Beyond the Baltic Sea Download i przekonaj się, jak piękny jest świat, tak charakterystyczny dla tych obszarów.

Należy podkreślić, że Euro Truck Simulator 2 Beyond the Baltic Sea jest dodatkiem niesamodzielnym. Oznacza to, że nie można z niego korzystać, bez zainstalowanej podstawy, czyli Euro Truck Simulator 2.

Tryby gry

Gra jest dostępna wyłącznie w trybie dla pojedynczego gracza.

Optymalne wymagania sprzętowe

  • Procesor: Intel Core i7 3610QM 2,6 GHz
  • Karta graficzna: NVIDIA GeForce GTX 670M 3GB
  • Pamięć RAM: 8GB
  • System operacyjny: Windows 7 64bit

Euro Truck Simulator 2 Beyond the Baltic Sea Pobierz

Euro Truck Simulator 2 Beyond the Baltic Sea download

Pobierz za Darmo!

  • CODEX ETS 2 Beyond the Baltic Sea Pobierz za darmo
  • CPY ETS 2 Beyond the Baltic Sea Free Download
  • Pobierz ETS 2 Beyond the Baltic Sea Crack Chomikuj
  • Free Download ETS 2 Beyond the Baltic Sea Torrent PC

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *