27 maja 2023

Euro Truck Simulator 2 Going East Download

Już teraz pełna wersja gry wraz z dodatkiem Euro Truck Simulator 2 Going East Download – Pobierzesz za darmo. Produkcja ta wiernie oddaje realia kierowcy ciężarówki. Stworzona przez studio SCS Software gra ETS 2 Going East umożliwi nam podróż po europejskich drogach, dostarczając ładunki do np. Londynu, Berlina, Amsterdamu czy też Poznania, Wrocławia itd.

Euro Truck Simulator 2 Going East Download

Euro Truck Simulator 2 Going East Download

Pobierz za Darmo!

Jest to pierwszy oficjalny dodatek do Euro Truck Simulator 2 nazywany Eastern European Expansion inaczej Ekspansja Polska czy Going East. Dodaje on wiele nowych miast dróg oraz realistycznie oddaje centralne i wschodnie tereny Polski, Słowacji i Czech a także północne terytorium Węgier. W grze pojawią się nasze rodzime miasta takie jak: Warszawa, Kraków, Olsztyn, Łódź, Białystok, Gdańsk, Katowice oraz Lublin. Również dodane zostały miasta Czech i Słowacji.

Tak jak w podstawowej wersji tytułu Euro Truck Simulator 2 Going East pochwalić może się charakterystycznymi budynkami dla wymienionych lokacji. Dostarczając ładunek do Polski zobaczymy Pałac Kultury i Nauki w Krakowie zaś Wawel czy Sukiennice. Wszystko połączone drogami i autostradami, po których będziemy poruszać się wcześniej niedostępnymi modelami ciężarówek. Możesz za darmo pobrać pełną wersję podstawowej gry wraz z dodatkiem za darmo Euro Truck Simulator 2 Going East Download.

Euro Truck Simulator 2 Going East Pobierz za darmo
Ekspansja Polska Pełna Wersja

Euro Truck Simulator 2 Going East Pobierz

Pobierz za Darmo!

  • Free Download Euro Truck Simulator 2 Going East Chomikuj
  • Pobierz Euro Truck Simulator 2 Going East Torrent
  • Euro Truck Simulator 2 Going East Pobierz za darmo
  • Exsite Euro Truck Simulator 2 Going East Download Free
  • Euro Truck Simulator 2 Going East Free Download
  • Pebx Euro Truck Simulator 2 Ekspansja Polska Pobierz
  • Going East! ETS2 Download

One thought on “Euro Truck Simulator 2 Going East Download

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *