17 maja 2024

Euro Truck Simulator 2 Italia Download

Euro Truck Simulator 2: Italia stanowi już czwarty dodatek do popularnego symulatora, który światło dzienne ujrzał w 2012 roku. Premiera dodatku zapowiedziana została na końcówkę 2017 roku. Za produkcję tego dodatku jest odpowiedzialne czeskie studio SCS Software, które ma na swoim koncie poprzednie części tego fantastycznego i jakże popularnego symulatora. Jest to rozszerzenie niesamodzielne, a więc wymagać będzie posiadania przez gracza podstawowej wersji gry. Jednak dla wszystkich miłośników tej serii z pewnością nie stanowi to żadnego problemu. Marzysz o tym, aby za kierownicą wielkiej ciężarówki zwiedzić drogi słonecznych Włoch? Nic prostszego – pobierz Euro Truck Simulator 2 Italia Download i ciesz się pięknymi i zapierającymi dech w piersiach krajobrazami Italii, które na zawsze zapadną w pamięć.

Euro Truck Simulator 2 Italia Download – Pełna Wersja PC

Euro Truck Simulator 2 Italia pobierz

Pobierz za Darmo!

Producenci zadbali o to, aby w Euro Truck Simulator 2: Italia nie zabrakło wspaniałych widoków, mnóstwa słońca i soczystych barw – czyli wszystkiego tego, za co kochamy Włochy. Studio skupiło się na pięknych, włoskich regionach, oferując znacznie wyższy poziom detali, a także wierniejsze odwzorowanie tego kraju niż na mapach w podstawowej części – Euro Truck Simulator 2. Autorzy zapowiadają pieczołowicie odtworzone, realne lokacje. Ponadto fanom symulatora w szczególności do gustu przypadnie duże zagęszczenie miast i terenów przemysłowych, ponieważ oznacza to, że będzie gdzie rozbudowywać swoje imperium. Ponadto gra ma również przestawiać całą masę tuneli, dróg i mostów, które prowadzić mają przez majestatyczne Alpy.

Euro Truck Simulator 2: Italia to nie tylko prawdziwa gratka dla miłośników dróg w górach – dla wielbicieli tras położonych wzdłuż wybrzeża również się coś znajdzie. Warto dodać, że osoby, które na tą chwilę nie chcą kupować dodatku również skorzystają na wydaniu nowego Euro Truck Simulator 2: Italia, ponieważ producenci zapowiedzieli darmową aktualizację tras i map w podstawowej grze. Jeśli jesteś wielbicielem symulatora jazdy Euro Truck Simulator, to ten dodatek koniecznie musi znaleźć się w Twoich rękach. Pobierz Euro Truck Simulator 2 Italia Download i przenieś się do słonecznych i pięknych Włoch zwiedzając kolejne zakamarki tego wspaniałego kraju za kierownicą swojej ciężarówki.

Warto przypomnieć, że Euro Truck Simulator, pomimo iż minęły już ponad cztery lata od jego premiery, wciąż cieszy się niesłabnącą popularnością wśród całej rzeszy graczy. Nic zatem dziwnego, że czeskie studio cały czas rozwija swoją bardzo trafioną produkcję i wydaje kolejn, bardzo ciepło przyjmowane dodatki. Do tej pory SCS Software wydało już trzy duże płatne rozszerzenia. W 2013 roku światło dzienne ujrzał Euro Truck Simulator 2: Going East!, w którym autorzy skupili się na krajach Europy wschodniej dużo uwagi poświęcając Polsce. Następnie w 2015 roku na rynku pokazał się Euro Truck Simulator 2: Scandivavian Expansion, gdzie zostały ulepszone tereny Danii, Norwegii oraz Szwecji, natomiast w zeszłym roku ku uciesze graczy na rynek wyszedł dodatek o nazwie Euro Truck Simulator 2: Vive la France! Pobierz ETS 2: Italia Download i dołóż do kolekcji i swoich wspomnień kolejne państwo, w którym możesz budować swoją firmę i rozwijać swoje możliwości!

Euro Truck Simulator 2 Italia Pobierz grę na PC

Euro Truck Simulator 2 Italia download

Pobierz za Darmo!

  • Free Download ETS 2 Italia Crack Chomikuj
  • Pobierz Euro Truck Simulator 2 Italia Torrent Exsite
  • Pebx Euro Truck Simulator 2 Italia Free Download
  • CODEX Euro Truck Simulator 2 Italia Pobierz za darmo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *