25 maja 2023

Farming Simulator 17 Download

Seria Farming Simulator wywołuje skrajne odczucia. Z jednej strony ta gra wywołuje śmiech i zdziwienie wielu osób, które nie rozumieją, co ciekawego może być w pracach na wirtualnej farmie, z drugiej strony bije rekordy sprzedaży. Jeśli chcesz wcielić się w postać rolnika i zadbać o swoje wirtualne gospodarstwo, pobierz Farming Simulator 17 download. To najnowsza odsłona gry stworzona przez studio GIANTS Software, które pracowało nad jej poprzednimi częściami.

Farming Simulator 17 Download pełna wersja

Farming Simulator 17 download


Pobierz za Darmo!

Kolejna odsłona słynnych symulatorów farmy

W kolejnej odsłonie serii Farming Simulator ponownie możemy wcielić się w postać rolnika zarządzającego swoją farmą. Istotna część gry poświęcona jest zaopatrzeniu w odpowiednie maszyny rolnicze, dzięki którym będziemy mieć możliwość bardziej wydajnego siania, sadzenia i zbierania plonów.

Gra została wydana jednocześnie na PC i na konsole. Została stworzona tak jak jej poprzednie odsłony przez studio GIANTS Software. Stroną wydawniczą tym razem zajęła się francuska Firma Focus Home Interactive. Ma ona na swoim koncie kilka hitów, między innymi: Sherlock Holmes: Zbrodnia i kara, Mordheim: City of the damned czy Styx: Master of Shadows.

Mechanika rozgrywki

Kto nie był przekonany do poprzednich odsłon gry, prawdopodobnie na tę się nie skusi, jednak fani serii z pewnością znajdą w Farming Simulator 17 wiele nowych rozwiązań, które sprawią, że z pewnością nie będą się nudzić. Tym razem będziemy mogli uprawiać dwie nowe rośliny – słonecznik oraz soję. W poprzednich odsłonach serii wszystkie prace polowe musieliśmy wykonywać przy pomocy odpowiedniego sprzętu. Teraz wprowadzono możliwość pracy przy pomocy własnych rąk rolnika. To rozwiązanie z pewnością doskonale się sprawdzi przy prostszych czynnościach. W tej części gry będziemy mieli również nową możliwość zarobkowania – możemy brać udział w misjach na sąsiednich polach u rolników, którzy sterowani są przez sztuczną inteligencję.

Na uwagę jak zwykle zasługuje wirtualny park pojazdów. Znajdujące się tu maszyny odzwierciedlają prawdziwe modele. Park pojazdów został przygotowany bardzo wiernie i dokładnie. Znajdziemy tu ponad dwieście pojazdów. Odwzorowują one prawdziwe modele od ponad

sześćdziesięciu producentów, którzy użyczyli swojej licencji. Oprócz marek, które były obecne wcześniej w tej serii (Ponsse, New Holland) pojawią się nowe, na przykład Massey Ferguson czy Lely. W tej odsłonie gry nie musimy ich od razu kupować – zamiast tego, możemy wziąć w leasing. Będziemy mogli również modyfikować maszyny rolnicze, zarówno pod względem wyglądu zewnętrznego jak i kwestii technicznych. Jeśli masz ochotę wypróbować różne pojazdy rolnicze, pobierz Farming Simulator 17 download.

Kwestie techniczne

Mimo iż gra korzysta z tego samego silnika co poprzednie odsłony serii, w tej odsłonie znajdziemy wiele zmian wizualnych. Poprawiono oświetlenie oraz wygląd maszyn. Rozgrywka będzie toczyć się na mapach znanych nam z poprzednich części, jednak dojdą nowe tereny: „Sosnovka” która występowała już w poprzedniej złotej edycji Farming Simulator oraz nowa mapa umiejscowiona nad brzegiem Pacyfiku.

Gra dostępna jest na PC oraz na konsole: Xbox One i Playstation 4. Gracze posiadający wersję na konsole po raz pierwszy zdobędą dostęp do elementów graficznych, które tworzone są samodzielnie przez fanów. Dzięki temu możliwe będzie zaimplementowanie wielu nowych elementów. Jeśli chcesz zadbać o swoją wirtualną farmę, nie zwlekaj, pobierz Farming Simulator 17 download.

Farming Simulator 17 Pobierz i zainstaluj

Farming Simulator 17 pebx

Pobierz za Darmo!

  • Free Download Farming Simulator 17 Torrent
  • Exsite Farming Simulator 17  Pobierz za darmo
  • Pebx Farming Simulator 17  Free Download 3DM
  • Chomikuj Farming Simulator 17  Download Reloaded

3 thoughts on “Farming Simulator 17 Download

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *