27 maja 2023

Farming Simulator 17 Platinum Edition Download

Farming Simulator 17 Platinum Edition zapowiada się jako najbardziej rozwinięty i kompletny dla graczy Farming Simulator. Oprócz ogromnej zawartości dostarczonej przez Farming Simulator 17 Platinium Expansion oferuje mnóstwo nowych funkcji wzbogacających rozgrywkę. W grze pojawiły się nowe lokacje, unikalne rośliny oraz niedostępne wcześniej maszyny. Tytuł można zakupić zarówno jako dodatek do podstawowej wersji, jak również jako samodzielną grę zawierającą podstawową wersję oraz nową zawartość. Farming Simulator 17 Platinum Edition to bardziej rozbudowane wydanie wypuszczonej w 2016 roku gry Farming Simulator 17. Za grę odpowiedzialne jest studio Giants Software. Pobierz Farming Simulator 17 Platinum Edition Download i przekonaj się na własnej skórze, co to naprawdę znaczy praca na gospodarstwie.

Farming Simulator 17 Platinum Edition Download PC

Farming Simulator 17 Platinum Edition pobierz

Pobierz za Darmo!

Największą innowacją w Farming Simulator 17 Platinum Edition jest udostępnienie niedostępnej wcześniej lokacji, znajdującej się w Ameryce Południowej. Dzięki nowemu usytuowaniu otrzymasz nie tylko ciekawe krajobrazy, ale także unikalną roślinność, możliwość posiadania pól trzciny, czy też niedostępnych wcześniej gatunków zwierząt. Twórcy zatroszczyli się również o bogaty wybór maszyn i oddali do Twojej dyspozycji niespotykany we wcześniejszych odsłonach, ciężki sprzęt. Jednym z nich jest kombajn CASE IH A8800 MR, służący do zbierania wspomnianej wcześniej trzciny cukrowej. Oprócz tej maszyny od CASE IH Austoft, po raz pierwszy zostały dodane znane marki z Ameryki Południowej, Polski i Australii, w tym Stara, Doble TT, Bizon i Gessner Industries, dzięki czemu aktualnie w grze można korzystać z ponad 275 autentycznych pojazdów rolniczych i sprzętu od ponad 80 producentów.

Pozostałe elementy nie uległy zmianie, co oznacza, że pojazdy można w dalszym ciągu modyfikować pod kątem wyglądu zewnętrznego, jak i możliwości technicznych. Kolejną niespotykaną wcześniej opcją jest pojawienie się w salonach leasingu sprzętu. Wielkogabarytowe towary przewozimy z kolei z wykorzystaniem pociągów towarowych, które również pojawiają się w serii po raz pierwszy.

Gra Farming Simulator 17 Platinum Edition ma dla nas jeszcze więcej niespodzianek. Nie zabrakło kilku pomniejszych nowości wpływających na prowadzenie rozgrywki. Postarano się o nowy, bardziej skomplikowany system nawożenia gleby, a także zadbano o to, żeby wydajność krów zależała od wielu czynników, w tym od rodzaju serwowanej paszy.

Gracz ma ogromny wpływ na kształtowanie sytuacji ekonomicznej w regionie, determinując ceny na poszczególne towary. Dodatkową możliwością na zarobek są misje zlecane przez innych rolników sterowanych przez sztuczną inteligencję. Brzmi naprawdę ciekawie i zachęcająco? Pobierz Farming Simulator 17 Platinum Edition Download i nie czekaj już dłużej!

Jeżeli zawsze zastanawiałeś się, jak to jest być prawdziwym farmerem na prowincji w Stanach Zjednoczonych, lub w bardziej egzotycznej, Ameryce Południowej to pobierz Farming Simulator 17 Platinum Edition download. Nauczysz się nie tylko jak prowadzić dobrze prosperującą farmę, ale również jak to jest mieć realny wpływ na czynniki ekonomiczne w regionie.Ponadto dzięki grze poznasz wiele fantastycznych zwierząt i nauczysz się o nie dbać i troszczyć. Odnieś sukces jako przedsiębiorczy farmer z prawdziwego zdarzenia.

Farming Simulator 17 Platinum Edition Pobierz grę na PC

Farming Simulator 17 Platinum Edition download

Pobierz za Darmo!

  • Pobierz Farming Simulator 17 Platinum Edition Crack Chomikuj
  • Free Download Farming Simulator 17 Platinum Edition Torrent
  • Exsite Farming Simulator 17 Platinum Edition Pobierz za darmo
  • CODEX Farming Simulator 17 Platinum Edition Free Download

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *