18 lipca 2024

Future Perfect Download

Na pierwszy rzut oka, Future Perfect jest grą nieco zawiłą i skomplikowaną. Nic w tym dziwnego. Wszak bohaterowie tej niesamowitej i oryginalnej pozycji, wciąż toczą ze sobą boje, które mogą zadecydować o ich przeszłości, przyszłości i teraźniejszości. Brzmi zawile? Zapraszamy do przeczytania poniższego opisu tej gry, stworzonej przez studio Free Radical Design.

Future Perfect Download pełna wersja

Future Perfect skidrow

Pobierz za Darmo!

Fabuła gry

Świat przedstawiony w grze toczy swoje własne, normalne życie. Do momentu, gdy na horyzoncie (zagłady?) pojawiają się dość tajemnicze postacie, zwane Time Splitters. Naszym zadaniem jest wcielenie się w postać tajemniczego Corteza, którego zadaniem jest sprawdzić genezę tych niezwykłych bytów i – w razie potrzeby – zwalczyć je za wszelką cenę. Jeśli i Ty chcesz wcielić się w tą niesamowitą postać i odkryć tajemnicę TimeSplittersów, koniecznie pobierz na swój komputer Future Perfect Download i przekonaj się, że warto po raz kolejny stać się bohaterem i uratować świat.

Mechanika gry

Starcia między poszczególnymi postaciami odbywają się w bardzo rozległym spektrum czasowym, tj. od 1914 do 2401 roku. Jak łatwo się domyślić, oznacza to możliwość skorzystania z szeregu broni, tak charakterystycznych dla tamtejszych czasów. Z drugiej strony, tak sprytnie zastosowany przez producentów manewr, pozwala na stosunkowo łatwe naprawianie błędów z przeszłości. Takie połączenie oznacza tylko jedno – mnóstwo stojących przed graczem możliwości.

Oczywiście takie skomplikowanie fabuły wcale nie oznacza, że – jako gracze – nie będziemy stawać przed różnego rodzaju paradoksami. Może się np. okazać, że nasz bohater w jednym ze starć spotka… odmłodzoną “wersję” siebie. Aż trudno sobie wyobrazić, jak bardzo takie ingerencje mogą wpłynąć na późniejszy przebieg zdarzeń. Jeśli również i Ty chcesz poczuć się jak pilot maszyny czasu, koniecznie pobierz na swój komputer grę Future Perfect Download i przekonaj się, jak wiele wyzwań stoi przed Tobą.

Tryby gry

Future Perfect umożliwia zarówno samotną zabawę, jak również starcia z prawdziwymi przeciwnikami, za pośrednictwem sieci internet. Oprócz tego stosunkowo prostego podziału, mamy również możliwość skorzystania z szeregu innych trybów, wśród których najciekawsze to:

  1. Arcade – w tym trybie, twórcy zaimplementowali do rozgrywki serię minigierek, których rozwiązanie ma doprowadzić nas do odkrycia ważnych tajemnic, związanych ze światem TimeSplitters.

 

  1. Challenge – tryb ten opiera się na współzawodniczeniu poszczególnych graczy ze sobą. W ramach wspomnianej konkurencji, mogą oni chwalić się pomiędzy sobą określonymi zdobyczami (zwłaszcza artefaktami).

To jednak nie wszystko. Jeśli chcesz poznać wszystkie możliwości i tryby tej gry, koniecznie pobierz ją na swój komputer. Przekonasz się, że Future Perfect Download przeniesie Cię w niesamowity świat, w którym czas przestaje mieć znaczenie.

Podsumowując, Future Perfect jest jedną z najciekawszych gier tego roku, zapewniając oryginalną rozrywkę i specyficzną fabułę. Trudno – na obecnym rynku gier – szukać podobnych gier.

Future Perfect Pobierz Codex

Future Perfect steam

Pobierz za Darmo!

  • Steam codex Future Perfect Reloaded
  • Warez-bb Future Perfect torrent PC
  • Free Future Perfect Do pobrania
  • Za darmo Future Perfect zainstaluj chomikuj

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *