17 maja 2024

Helicopter Natural Disasters Download

Pobierz za darmo symulator śmigłowca ratunkowego w pełnej wersji na komputer PC – Helicopter Natural Disasters Download. Gra została opracowana przez ekipę PlayWay, bardzo dobrze znaną z podobnych produkcji takich jak np. Professional Lumberjack 2015, Mechanik Maszyn Rolniczych 2015 czy też Professional Farmer 2015.

Helicopter Natural Disasters Download PC

Helicopter Natural Disasters

Pobierz za Darmo!

Gra standardowo została pozbawiona jakiejkolwiek warstwy fabularnej. Wcielimy się w pilota śmigłowca ratunkowego i weźmiemy udział w wielu niepowiązanych akcji ratunkowych. Przygotowano dla nas około trzydzieści różnych misji, a w ich większości przyjdzie nam wykonać wiele odrębnych zadań pobocznych. Naturalnie zgodnie z tytułem będziemy musieli się zmierzyć także z różnymi skutkami katastrof naturalnych, w trakcie których znajdą się wielkie pożary jak i trzęsienia ziemi. Pobierz Helicopter Natural Disasters Download w pełnej wersji na PC i zasiądź za sterami helikoptera ratunkowego by ratować ludzi.

Akcja będzie toczyć się na dużej mapie, której powierzchnia wynosi 100 km2, a w misjach będziemy latać w różne jej miejsca. Twórcy opracowali bardzo realistyczny silnik fizyczny, który świetnie odwzorowuje zachowanie naszego śmigłowca w powietrzu, także uwzględniając wpływ na lot takich wymogów jak waga transportowanych ludzi lub obiektów jak i warunki pogodowe.

W trakcie rozgrywki większość czasu spędzimy w śmigłowcu, którego przyjdzie nam pilotować. Będziemy mogli wybrać pięć maszyn, z których każda posiada różne cechy i specjalizacje. Dodatkowo w Symulatorze Helikoptera Ratunkowego pojawią się misje, w których przyjdzie nam kierować samochodami oraz motorówkami. Znacząco urozmaici nam zabawę system losowych zdarzeń, co sprawi że ponowne przechodzenie misji może się różnić niż poprzednio.

Grafika została wykonana w 3D, jej oprawa wizualna nie zachwyci nas wielkim poziomem detali, ale z pewnością zrobi na nas wrażenie dzięki dużej mapie, gęsto wypełnionej różnymi obiektami. Sterowanie gry odbywa się poprzez użycie myszki i klawiatury, a także za pomocą kontrolerów. Pobierz pełną wersję tego świetnego symulatora Helicopter Natural Disasters Download za darmo na PC. Zostań pilotem śmigłowca ratunkowego i nie pozwól aby ktoś zmarł na Twej służbie!

Symulator Śmigłowca Ratunkowego Pobierz za darmo na PC

Pobierz za Darmo!

  • Free Download Helicopter Natural Disasters Chomikuj
  • Pobierz Helicopter Natural Disasters Exsite
  • Helicopter Natural Disasters Free Download
  • Helicopter Natural Disasters Pobierz za darmo
  • Helicopter Natural Disasters Download Torrent
  • Symulator Śmigłowca Ratunkowego Pobierz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *