23 stycznia 2023

Hunting Simulator Download

Hunting Simulator to zaawansowany technicznie symulator… myślistwa. W grze wcielamy się w rolę myśliwego, który w różnych miejscach poluje na dziką zwierzynę. Główne zalety gry to możliwość prowadzenia rozgrywki na różnych „planszach” (między innymi na Alasce, w stanie Kolorado itd) a także – możliwość wykorzystania nowoczesnego sprzętu (drony).

Hunting Simulator Download – Pełna Wersja PC

Hunting Simulator pobierz

Pobierz za Darmo!

Mechanika gry

W Hunting Simulator mamy do upolowania aż 37 gatunków różnych zwierząt. Wśród nich są duże, lądowe ssaki, małe ptactwo, itd. Obecność konkretnego rodzaju zwierzyny jest zależna od lokacji, w której aktualnie polujemy. Do wyboru mamy aż 12 takich miejsc, a każde z nich ma swoją własną specyfikę i zwierzynę.

Zaletą gry jest możliwość wykorzystania w niej różnorodnego sprzętu – zarówno służącego bezpośrednio do polowania, jak też pośrednio pomagającego w rozgrywce. Oprócz tradycyjnych strzelb mamy tu do czynienia także z kuszami. W rozpoznaniu terenu i zwabieniu ofiary pomogą nam z kolei drony i zaawansowane wabiki. Twórcy gry postarali się również o… specjalny proszek, badający kierunek i siłę wiatru. Jeśli więc chcesz zagrać w profesjonalny symulator myślistwa, koniecznie pobierz na swój komputer Hunting Simulator Download.

Gra jest z pewnością idealną rozrywką dla cierpliwych graczy. Zwłaszcza, że upolowanie zwierzyny często wymaga cierpliwego skradania się za nią, Możemy jednak „pójść na łatwiznę” i upolować zwierzynę z bezpiecznej ambony.

Nasze myśliwskie poczynania są oceniane przez specjalny zespół. Nalicza on punkty, uzależniając ich liczbę od odległości z jakiej padł strzał, masy zwierzęcia i oczywiście organu, w jaki trafiła nasza kula.

Tryby gry

Gra została podzielona na kilka różnych trybów, uzależnionych nie tylko od dostępu do sieci Internet. W grze mamy aż 110 różnych zadań, umieszczonych w różnych trybach. Możemy na przykład postrzelać na wirtualnej strzelnicy (i tym samym ćwiczyć naszą celność), zabawić się w nieograniczone łowy, bądź też… prowadzić z innymi graczami rozgrywkę w trybie online. Jeśli lubisz polować w niewielkim gronie, koniecznie pobierz na swój komputer Hunting Simulator Download. W trakcie jednej rozgrywki online w grze może brać udział maksymalnie czterech graczy.

Grafika i ścieżka dźwiękowe

Hunting Simulator jest grą bardzo dobrze dopracowaną pod kątem graficznym. Świadczy o tym chociażby wykorzystanie doskonałego pod każdym względem silnika Unreal Engine 4.

W grze bardzo dobrze jest odwzorowana otaczająca nas roślinność. Dzięki temu, grając zwłaszcza na dużych monitorach, mamy przez chwilę wrażenie, że faktycznie jesteśmy na prawdziwym polowaniu. Wysoka jakość tekstur i animacji dotyczy też przedstawionych zwierząt, które poruszają się jak prawdziwe.

Całość jest okraszona przepiękną ścieżką dźwiękową, opierającą się na naturalnych dźwiękach przyrody. Jeśli więc chcesz zrelaksować się po długiej i wyczerpującej pracy, koniecznie pobierz na swój komputer Hunting Simulator Download. Kojące dźwięki przyrody sprawią, że od razu się uspokoisz i być może zatoniesz nawet na kilka godzin wśród wirtualnej flory i fauny.

Wymagania techniczne

  • Procesor – Intel Core i5-3470 3.2 GHz/AMD FX-6300 3.5 GHz,
  • Pamięć operacyjna – 4 GB RAM,
  • Karta grafiki – 4 GB GeForce GTX 970/Radeon RX 470 lub lepsza,
  • Dysk twardy – 17 GB HDD,
  • System operacyjny – Windows 10 64-bit

Hunting Simulator Pobierz grę na PC

Hunting Simulator download

Pobierz za Darmo!

  • Free Download Hunting Simulator Crack Chomikuj
  • Pobierz Hunting Simulator Torrent Exsite
  • Pebx Hunting Simulator Pobierz za darmo CODEX
  • Skidrow Hunting Simulator Free Download PC

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *