27 maja 2023

Kerbal Space Program 2 Download steam

Kerbal Space Program 2 to druga część cieszącego się ogromną popularnością symulatora podboju kosmosu z 2011 roku. Gra jest dedykowana na Microsoft Windows, Playstation 4, Xbox One. Jej twórcą jest Star Theory, które zajęło się produkcją na życzenie Private Division. Premiera gry według twórców odbędzie się w 2020 roku.

Kerbal Space Program 2 Pobierz pełna wersja

Kerbal Space Program 2 do pobrania

Pobierz za Darmo!

Niesamowity wygląd

Tym, co moim zdaniem wyróżnia serię Kerbal Space Program od innych gier symulacyjnych jest jej niezwykła jakość. Widać wyraźnie, że grafika była niezwykle istotna dla jej twórców. Z pewnością wszelkie szczegóły galaktyki budzą zachwyt, zwłaszcza na ekranach o dobrej rozdzielczości.

Podobnie jak w poprzedniej części gry, również tutaj kierujemy programem kosmicznym. Jeszcze bardziej niż poprzednio możemy wczuć się w rolę, między innymi tworząc pozaziemskie kolonie.

Kim są tytułowi Kerbale?

Te urocze, zielone ludki to istoty pozaziemskie, które w imię nauki postanowiły opuścić rodzinną planetę. Rozgrywkę rozpoczynamy od planowania całej wyprawy, a także… zbudowania własnego statku kosmicznego. Jeśli chcesz spróbować swoich sił jako konstruktor pozaziemskich pojazdów, koniecznie pobierz tę grę.

Choć z pewnością Kerbale wyglądają dość niepozornie, twórcy gry postarali się, aby byli niezwykle pomysłowi i żądni przygody. W przeciwieństwie do poprzedniej części, dano nam również możliwość tworzenia kolonijnych miast od podstaw.

Różne poziomy trudności

Dzięki możliwości wyboru spośród różnych poziomów trudności, możemy bawić się kilkukrotnie. Osobiście polecam zacząć od najłatwiejszego trybu, który pomoże poznać mechanikę gry PC, XONE czy PS4. Dzięki temu później będzie znacznie łatwiej dokonać odpowiednich wyborów na wyższych poziomach.

W przeciwieństwie do swej poprzednich, druga część Kerbal Space Program daje możliwość gry wieloosobowej! Moim zdaniem przenosi to rozgrywkę na zupełnie inny poziom, zwłaszcza jeśli dobierzemy sobie zgraną grupkę znajomych do zabawy.

Dla fanów gier gatheringowych mam świetną wiadomość: aby zbudować swoją stację kosmiczną, nie wystarczą same chęci. Potrzebne są surowce, a te – jak zapewne się domyślacie – należy najpierw zebrać. To sprawia, że gra jest jeszcze bardziej interesująca i pozwala na wielogodzinną zabawę.

Tym, co wyróżnia Kerbal Space Program 2 co widać na gameplay na tle wielu innych gier jest fakt, że wspiera ona fanowskie modyfikacje audiowizualne. Dlatego jeśli chcesz wykorzystać inny wygląd poszczególnych elementów czy muzykę, przy odpowiednich umiejętnościach masz tę możliwość.

Chcąc wypróbować nasze darmowe gry, wystarczy kliknąć opcję download przy wybranej pozycji. Następnie – pozostaje cieszyć się świetną zabawą.

Kerbal Space Program 2 Download symulator kosmosu

Pobierz Kerbal Space Program druga czesc

Pobierz za Darmo!

Minimalne wymagania sprzętowe:

  • Procesor: Intel Core i3-560 3.3GHz.
  • Pamięć: 8 GB RAM
  • Karta graficzna: 2 GB GeForce GTX 1050.
  • Miejsce na dysku: 40 GB HDD
  • System operacyjny: Windows 7 64-bit

 

  • Pełna wersja Kerbal Space Program 2 torrent darkw
  • free Download Kerbal Space Program 2 crack chomikuj

Źródło:

  1. https://www.kerbalspaceprogram.com/game/kerbal-space-program-2/
  2. https://www.komputerswiat.pl/gamezilla/aktualnosci/kerbal-space-program-2-oficjalnie-zapowiedziany-tworcy-szykuja-niezwykle-ambitny/m8t5n44
  3. https://store.steampowered.com/app/954850/Kerbal_Space_Program_2/

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *