27 listopada 2023

Motorbike Garage Mechanic Simulator Download

Motorbike Garage Mechanic Simulator to gra stworzona przez niezależne studio Dev4Play. Wcielamy się w niej w rolę mechanika, zajmującego się naprawą motocyklów. Każdy z nich składa się z ponad 260 części, co czyni tą pozycję jedną z najbardziej złożonych gier tego gatunku.

Motorbike Garage Mechanic Simulator Pobierz grę na PC

Motorbike Garage Mechanic Simulator download

Pobierz za Darmo!

Mechanika gry

Jeśli jesteś pasjonatem motocyklów i stale lubisz przy nich majsterkować, koniecznie pobierz na swój komputer Motorbike Garage Mechanic Simulator Download. Dlaczego?

Po pierwsze, oferuje ona to, czego na próżno szukać w wielu podobnych symulatorach. Duża złożoność reperowanego i modyfikowanego pojazdu jest tu ogromną zaletą. Mamy do dyspozycji co najmniej 260 wymienialnych elementów i to w różnych kombinacjach i układach. Daje to naszemu mechanikowi praktycznie nieskończone możliwości przerabiania swojego pojazdu, bez konieczności wychodzenia z domu.

Po drugie – w grze istnieje bardzo rozbudowane drzewo doświadczenia. Wszystkie modele pojazdów i części nie są dostępne od zaraz. By zdobyć te najlepsze, trzeba zarobić odpowiednią ilość pieniędzy, a te – jak wiadomo – bardzo wolno pojawiają się na koncie (zwłaszcza w tak profesjonalnych symulatorach).

Po trzecie – w symulatorze nie zajmujemy się wyłącznie naprawą i modyfikacją jednośladu. Wręcz przeciwnie – naszym zadaniem jest również naprawa poszczególnych komponentów. Warto zaznaczyć, że proces naprawy elementów motocyklu jest bardzo złożony i wymaga sporej wiedzy i doświadczenia.

Na szczęście symulator posiada swoisty samouczek, z którego bardzo dużo można się dowiedzieć. Jest to idealna pozycja dla wszystkich, którzy są cierpliwi, są pasjonatami w wybranej tematyce i jednocześnie chcą się rozwijać. Jeśli należysz do grona tych osób, koniecznie pobierz na swój komputer Motorbike Garage Mechanic Simulator Download. Przekonasz się, co to znaczy być prawdziwym mechanikiem.

Interfejs graficzny

W grze mamy do czynienia z dość prostym interfejsem graficznym. Dotyczy to zarówno samego modelu motocyklu, jak również warsztatu, w którym został on umiejscowiony. Niemniej, pomimo kilku graficznych niedoróbek, trójwymiarowy interfejs spełnia swoje zadanie, oferując nam w miarę szczegółowy obraz całego jednośladu, z uwzględnieniem poszczególnych elementów składowych.

Tryby gry

W związku z tym, że mamy do czynienia z klasycznym symulatorem, nie można wyszczególnić tu konkretnych trybów gry. Rozgrywka jest dość złożona, będąc uwarunkowaną od tego, jakie decyzje w danym momencie podejmiemy. Niemniej mamy dobrą wiadomość dla wszystkich miłośników prowadzenia samotnej rozgrywki. Gra jest dostępna w trybie single. Niestety, jest też druga strona medalu. Fani multi – przynajmniej jak na razie – nie będą mogli zagrać w sieciową odmianę gry. Jeśli więc lubisz samotne symulatory napraw, koniecznie pobierz na swój komputer Motorbike Garage Mechanic Simulator Download.

Wymagania techniczne

  • procesor – Intel Core i5-4590 3.3 GHz,
  • pamięć operacyjna – 8 GB RAM,
  • karta grafiki – 4 GB GeForce GTX 970 / Radeon R9 290,
  • system operacyjny – Windows 7

Motorbike Garage Mechanic Simulator Download – Pełna Wersja PC

Motorbike Garage Mechanic Simulator pobierz

Pobierz za Darmo!

  • Pobierz Motorbike Garage Mechanic Simulator Crack Chomikuj
  • Free Download Motorbike Garage Mechanic Simulator Torrent Pebx
  • Exsite Motorbike Garage Mechanic Simulator Pobierz za darmo
  • Skidrow Motorbike Garage Mechanic Simulator Free Download

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *