22 września 2023

Mushrooms: Forest Walker Download

Mushrooms: Forest Walker to świetna, polska propozycja dla wielbicieli… grzybobrań. W trakcie tej gry możesz oddać się właśnie przyjemności zbierania grzybów, ale to nie wszystko, co gra ma do zaoferowania.

Producent: SimFabric
Wydawca: SimFabric
Data premiery: 2023 (steam)
Ocena użytkowników: 7,1/10
Język: polski, angielski, francuski, włoski, niemiecki, hiszpański, portugalski, portugalski brazylijski, chiński uproszczony, rosyjski, hiszpański latynoamerykański
Ilość pobrań: 4 314

Mushrooms: Forest Walker Pobierz pełna wersja

Mushrooms: Forest Walker do pobrania

Dane podstawowe

Mushrooms: Forest Walker to gra symulacyjna z elementami RPG i survivalu, stworzona i wydana przez polską firmę SimFabric. To świetna zabawa i bardzo przyjemna grafika, a stopień dopracowania poszczególnych elementów rozgrywki przykuje Twoją uwagę, nawet jeśli nie należysz do osób, które uwielbiają spacerować po lesie i zbierać grzyby. Warto przy tym wspomnieć, że studio SimFabric jest odpowiedzialne również za powstanie takiej gry jak Polska farma 2020.

Na jakie platformy została wydana?

Mushrooms: Forest Walker jest dostępna na takich platformach jak Nintendo Switch, PlayStation 4, Microsoft Windows, Xbox One, a także Steam. Pobierz grę za darmo i sprawdź, czy uda Ci się znaleźć najrzadsze okazy.

Tryb gry

Ta gra symulacyjna jest dostępna zarówno w trybie dla jednego gracza, jak również w multiplayerze. Jeśli chodzi o single player, SimFabric przygotował bardzo ciekawą i rozbudowaną kampanię fabularną. W trybie gry dla wielu osób, możecie zdecydować się na kooperację lub grzybowe battle royale.

Na czym polega gra?

Jak sama nazwa wskazuje, Mushrooms: Forest Walker to gra, w której można zbierać grzyby. Jednak ta pozycja kryje za sobą znacznie więcej ciekawostek poza klasycznym spacerem po lesie, w poszukiwaniu grzybów. Oprócz zbieractwa, w grze wprowadzono również elementy survivalu (w lesie kryje się wiele niebezpieczeństw!), a z zebranych surowców możesz wytwarzać rozmaite rzeczy.

Dodatkowo, w trakcie rozgrywki spotkasz także wiele postaci, z którymi możesz wchodzić w mniejsze lub większe interakcje. Poboczni bohaterowie mogą na przykład rzucać wyzwania lub dawać misje Twojemu bohaterowi.

Jeśli chodzi o zbieranie grzybów, twórcy gry także przygotowali się na piątkę z plusem: w Mushrooms: Forest Walker dostępna jest encyklopedia grzybów, która liczy – bagatela – 500 stron. Na kartach tej księgi znajdziesz zarówno faktycznie istniejące grzyby, jak również wymyślone na potrzeby gry okazy, które wykazują na przykład magiczne właściwości.

Szczegółowe projekty

Tym, co wyróżnia Mushrooms: Forest Walker jest nie tylko świetnie zaplanowana fabuła, ale również wysokiej jakości grafika. Podczas rozgrywki przyjrzyj się poszczególnym okazom grzybów, a zaskoczy Cię ilość detali, jakie zostały na nich przedstawione. Jeśli nie przepadasz za grami survivalowymi, choćby dla takich ciekawostek jak grafika, warto sprawdzić tę pozycję.

Mushrooms: Forest Walker Download

Mushrooms: Forest Walker skidrow

Wymagania sprzętowe Mushrooms: Forest Walker:

Minimalne:

  • Procesor: Intel Core i5
  • Pamięć: 4 GB RAM
  • Karta graficzna: 2 GB GeForce GTX 960
  • Miejsce na dysku: 2 GB HDD
  • System operacyjny: Windows 7 64-bit

Rekomendowane:

  • Procesor: Intel Core i7
  • Pamięć: 16 GB RAM
  • Karta graficzna: 6 GB GeForce GTX 1060
  • Miejsce na dysku: 5 GB HDD
  • System operacyjny: Windows 10 64-bit

grzybów, crafting w grze, wydawca graczy, południowej i północnej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *