25 maja 2023

No Place Like Home Download

No Place Like Home to symulator o nieco bajkowej grafice, w którym wcielamy się w postać rolnika, który musi stworzyć swoje gospodarstwo na wyludnionej Ziemi.

Producent: Chicken Launcher
Wydawca: Realms Distribution
Data premiery: 23 grudnia 2020 (wczesny dostęp) Planowana premiera 2021 Steam
Gatunek: Symulacje, TPP, postapokalipsa, sandbox, rolnicze, indie, crafting
Dostępne Języki: Polski (spolszczenie), Angielski

No Place Like Home Pobierz za darmo na PC

No Place Like Home download

Dane podstawowe – Opis

Za wydanie tej gry odpowiada firma Realms Distribution, a producentem jest Chicken Launcher. To symulator farmy osadzony w postapokaliptycznym świecie. Choć sama koncepcja na pierwszy rzut oka wydaje się być nieco ponura, grafika przedstawia się w zaskakująco bajkowy sposób. Jeśli chcesz zmierzyć się z problemami, jakie pojawiają się na farmie na opuszczonej przez ludzkość Ziemi, pobierz tę grę za darmo.

Na jakie platformy jest dostępna?

No Place Like Home została wydana na komputery osobiste. Grę można znaleźć również na platformie Steam.

Tryb gry – Tylko gra jednoosobowa

No Place Like Home posiada wyłącznie tryb single player, a podstawą Twojej rozgrywki jest sandbox. Dość podobną grą którą polecamy jest też Farm Together do pobrania.

Na czym polega gra No Place Like Home?

Jeśli chodzi o mechanikę samej gry, nie jest ona szczególnie zaskakująca. To typowy symulator farmy, jednak tym razem osadzony w postapokaliptycznej scenerii. Wcielasz się w postać, która stara się stworzyć jak najbardziej funkcjonalne gospodarstwo rolne na Ziemi, która jest wyludniona, gdyż większość jej mieszkańców postanowiła przesiedlić się na Marsa. Nasz bohater należy do grupy ostatnich ludzi, którzy zdecydowali się pozostać na swojej rodzimej planecie.

No Place Like Home pozwala Ci kierować postacią z perspektywy trzeciej osoby. Przemieszczając się po naszej opuszczonej planecie zbierasz rozmaite surowce, które umożliwiają Ci rozwój. Z ich pomocą możesz na przykład stawiać budynki lub rozpoczynać uprawy roślin czy hodowle zwierząt. Jak łatwo się domyślić, w początkowej fazie rozgrywki nie posiadamy zbyt wielu zasobów, jednak w miarę rozwoju akcji, sytuacja się zmienia.

Nawiązuj znajomości

No Place Like Home zakłada nie tylko eksplorację otoczenia i zbieranie surowców, ale również zawieranie znajomości z niezależnymi bohaterami. Wraz z biegiem czasu i realizacją kolejnych zadań – możesz rozbudowywać farmę i pozyskiwać coraz większą ilość narzędzi.

W tej grze można znaleźć również pewne nawiązania do takich tytułów jak My Time at Portia – bowiem w No Place Like Home, podobnie jak w tym pierwszym, możliwa jest eksploracja… podziemnego świata.

Prosta grafika, ciekawy pomysł i połączenie koncepcji, jakie można znaleźć w zbliżonych pozycjach sprawiają, że No Place Like Home jest grą, którą warto chociażby wypróbować. Prosta, ale estetyczna grafika i ciekawe zadania to jej dodatkowe atuty.

No Place Like Home Download – Pełna Wersja

No Place Like Home pobierz gre

Wymagania sprzętowe No Place Like Home:

Minimalne:

  • Procesor: Dual Core 3.2 GHz
  • Pamięć: 4 GB RAM
  • Karta graficzna: 2 GB GeForce GTX 750 / Radeon HD 7770
  • Miejsce na dysku: 5 GB HDD
  • System operacyjny: Windows 7/8/10 64-bit

bit processor and operating place like home free download ghz dual core processor, friends and robot allies mars only few people place like home free download, place like home free download, gather resources find new place like home free download only few people remained clean, 3.2 ghz dual core mars only few people find new fluffy friends, gather resources find new mars only few people, and gather resources find environment and gather resources place like home free download 3.2 ghz dual core, bit processor and operating and gather resources find find new fluffy friends ghz dual core processor place like home free download, ghz dual core processor friends and robot allies place like home free download only few people remained clean, place like home free friends and robot allies 3.2 ghz dual core find new fluffy friends, only few people remained clean and gather resources find bit processor and operating, No Place Like Home free download environment and gather resources, there is No Place Like Home PC, resources find new fluffy there is No Place Like Home PC humanity trashed the earth, left for mars only No Place Like Home PC for mars only few

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *