26 maja 2023

Odludzie gra PC do pobrania

Pobierz Odludzie to survivalowa gra symulacyjna FPP, w której nie brakuje elementów craftingu. To prawdziwa gratka dla tych, którzy cenią sobie niebanalne produkcje. Producentem, a zarazem wydawcą jest polskie studio VeCube Studio. Opisywany tytuł został wypuszczony na takie platformy, jak Microsoft Windows PC, Playstation 4, Xbox ONE. Warto wspomnieć, że akcja rozgrywa się w podkarpackich lasach, a dokładniej Bieszczadach.

Odludzie gra PC Download

Odludzie pc gra

Pobierz za Darmo!

Walka o przetrwanie

Lubisz klimat survivalu? Pobierz Odludzie Download i przenieś się do opuszczonych lasów w samym centrum Bieszczad. Wiadomym jest, że przetrwanie w takich warunkach nie będzie łatwe. Musimy zrobić wszystko, aby przetrwać. Nie zapominajmy, że czeka tutaj na nas wiele przeszkód i przeciwności losu. Jeśli nie zachowamy należytej ostrożności, to po prostu stracimy życie.

Mogłoby się wydawać, że jest to klasyczny survival. Nic bardziej mylnego! Twórcy położyli duży nacisk na wątek fabularny. Jest to świetne urozmaicenie zabawy. Z pewnością zadowoli to każdego, kogo interesują wciągające darmowe gry. W tym przypadku ciężko jest oderwać się od monitora. Głównym bohaterem jest rozbitek, który na skutek nieszczęśliwego wypadku trafia na tytułowe odludzie.

Szybowiec kierowanej przez nas postaci rozbija się w lesie. Po ocknięciu się nasz bohater nie ma pojęcia, jak odnaleźć cywilizację. Jest sam, a więc nie może poprosić nikogo o pomoc. Zniszczeniu uległ zarówno telefon, jak i radio. Nie poddaje się on jednak zbyt szybko. Musimy pomóc mu wydostać się z głuszy.

Wędrówka po lasach

W opisywanej produkcji mamy za zadanie eksplorować otoczenie. Istotne jest to, aby zwracać uwagę nawet na najmniejsze detale. Być może znajdziemy przedmioty, dzięki którym ucieczka z lasu stanie się łatwiejsza. Trzeba zaznaczyć, że świat obserwujemy z perspektywy pierwszej osoby, dzięki czemu możemy dostrzec całkiem sporo szczegółów.

Podczas niebezpiecznej wędrówki musimy nie tylko uważać na przeszkody, ale również zadbać o podstawowe potrzeby naszej postaci. Priorytetem jest więc znalezienie wody, czy też pożywienia. Bez tego nasz postać będzie słabnąć, a więc walka o przetrwanie stanie się niemożliwa. Nie można również zapomnieć o konieczności gromadzenia materiałów. Tylko dzięki nim możemy samodzielnie wytwarzać rozmaite przedmioty, czy też narzędzia.

System craftingu w Odludzie

Jak już wspomniano, twórcy położyli duży nacisk na crafting. Z tego powodu nie znajdziemy tutaj gotowej broni, czy też narzędzi. Wszystko musimy wykonać samodzielnie. Zaczynamy od zera, jednak z czasem zagłębianie się w zakątki puszczy stanie się prostsze. W chwilach zagrożenia będziemy mogli wykorzystać posiadane narzędzia. Ponadto surowce są niezbędne do tego, aby wybudować schron.

Musimy zapewnić naszej postaci dogodne warunki do odpoczynku. Mowa tutaj o np. szałasie. Wykonana drabina, czy też kładka pomoże nam pokonywać rozmaite przeszkody. Warto wspomnieć, że oprawa graficzna znajduje się na wysokim poziomie. Do dyspozycji mamy wiele różnych lokacji. Znajdziemy w nich zarówno ciekawą roślinność, jak i zwierzęta. Istotne jest również to, aby nauczyć się polować. Oficjalna strona: https://odludziegra.pl.

Odludzie Pobierz

Gra Odludzie

Pobierz za Darmo!

Minimalne wymagania sprzętowe:

Coming soon

  • crack Odludzie ściągnij chomikuj
  • torrent Odludzie download pebx
  • pełna wersja Odludzie do pobrania na PC

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *