23 września 2023

On The Road Download

On The Road jest to symulator jazdy samochodem ciężarowym. Gracz podczas rozgrywki trafia do wirtualnego odpowiednika współczesnych Niemiec. Do dyspozycji w grze jest 1400 km autostrad oraz 300 km dróg krajowych. Gra polega na przyjmowaniu zleceń dotyczących transportu różnego rodzaju towarów i dostarczeniu ich do wyznaczonego miejsca. Z biegiem gry zlecenia stają się coraz lepsze finansowo. W ten sposób otrzymujemy środki pieniężne, które można przeznaczyć na kupno nowej ciężarówki, a także na rozwój firmy i zatrudnienie nowych pracowników.

On The Road Download – Pełna Wersja PC

On The Road pobierz

Pobierz za Darmo!

Symulator ten ma bardzo rozbudowaną mechanikę. Podczas jazdy ciężarówką możemy obserwować, jak zmieniają się elementy krajobrazu oraz rzeźba terenu, całość została odwzorowana na podstawie danych satelitarnych. Ponadto grę urozmaicają zmienne warunki atmosferyczne, pory roku oraz cykl dnia i nocy. Twórcy na potrzeby stworzenia gry nawiązali współpracę z firmą MANN, dzięki czemu pojazd, który prowadzimy został zaprojektowany z dbałością o każdy detal. Dotyczy to zarówno ciągnika siodłowego, a co za tym idzie wnętrza kabiny, jak i zróżnicowanych rodzajów przyczep, czy wreszcie zastosowanej technologii. Pobierz On The Road download i rozpocznij rozgrywkę.

Produkcja została opracowana z myślą o platformie PC Windows. Uwagę przyciąga realistyczne odwzorowanie codziennej pracy kierowcy ciężarówki, a także działania przedsiębiorstwa transportowego. Duże wrażenie podczas gry robi dynamiczne oświetlenie oraz doskonale dopracowana trójwymiarowa oprawa graficzna. Ze względu na dopracowane szczegóły gra ta ma duże wymagania systemowe. On The Road download można także pobrać tę grę przez platformę STEAM

Rozgrywka koncentruje się wokół działalności przedsiębiorstwa transportowego. Otrzymujemy zlecenie, na przewóz konkretnego towaru w wyznaczone miejsce, aby otrzymać całkowitą zapłatę za zlecenie, należy dostarczyć towar do wyznaczonego miejsca w jak najkrótszym czasie, nie uszkadzając przy tym dostarczanego towaru. Kluczem do sukcesu jest opanowanie symulacyjnego modelu jazdy. Nie jest to proste zadanie, dopiero po kilku wykonanych zleceniach można opanować model jazdy. W miarę rozwoju rozgrywki nawiązujemy współpracę z coraz większymi firmami i podpisujemy poważniejsze kontrakty, niektóre z nich możemy podpisać dopiero po uzyskaniu odpowiedniej licencji. Za każde zlecenie otrzymujemy środki pieniężne, w miarę rozwoju gry, możemy rozwinąć naszą wirtualną firmę, dokonując zakupu nowych ciężarówek oraz zatrudniając nowych kierowców. Ilość pieniędzy, jakie otrzymujemy za zlecenie zależy od reputacji wirtualnego kierowcy.

Jeżeli chcesz sprawdzić swoje umiejętności prowadzenia samochodu ciężarowego, to pobierz On The Road download, otwórz pierwszą stronę w wynikach wyszukiwania i naciśnij przycisk pobierz. Od tego momentu przeniesiesz się w wirtualny świat samochodów ciężarowych. Symulator jazdy ciężarówką jest grą dopracowaną w każdym aspekcie, w grze występują specjalne efekty graficzne takie jak na przykład zmiana warunków atmosferycznych.

On The Road Pobierz grę na PC

On The Road download

Pobierz za Darmo!

  • Free Download On The Road Crack Pebx
  • Pobierz On The Road Torrent Chomikuj
  • Exsite On The Road Pobierz gre na PC
  • CODEX On The Road Free Download

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *