4 października 2023

Orwell Download

Tak zwany Wielki Brat jest wszędzie i widzi wszystko. Sam jest niewidoczny dla zwykłego śmiertelnika, ale z ukrycia kontroluje każdy jego ruch i posunięcie. Ten kultowy motyw stworzony przez pisarza George Orwella, wszedł na stałe do kultury tak wysokiej jak i popularnej. Nie ominął też środowiska gier komputerowych. Orwell to gra strategiczno-symulacyjna bazująca właśnie na porywającym wyobraźnię, orwellowskim motywie osadzonym w rzeczywistości internetowej inwigilacji i globalnego społeczeństwa. Pobierz Orwell Download i wejdź w porywający i bezwzględny świat, w którym Twoim podstawowym zadaniem jest zidentyfikowanie i wytropienie terrorystów odpowiedzialnych za serię tragicznych zamachów.

Orwell Download – Pełna Wersja

Orwell Pobierz

Pobierz za Darmo!

Debiutancka propozycja

Orwell Free DownloadMożna powiedzieć, że gra Orwell to pierwsza poważna produkcja niemieckiego studia Osmotic. Do tej pory było ono odpowiedzialne tylko za dwa studenckie projekty utrzymane w klimacie gier przygodowych. Jednak tym razem twórcy oferują nam coś nowego, świeżego i jak najbardziej współczesnego. Jest to symulacja z elementami strategicznymi.

Aktualna i porywająca tematyka

Orwell PobierzWprawdzie George Orwell pisał swoją prozę w pierwszej połowie XX wieku, to jednak jego intuicje są wciąż nadal aktualne i budzą niepokój swoją wiarygodnością. Motyw Wielkiego Brata nabiera nowego znaczenia w świecie, który praktycznie cały jest podpięty do sieci internetowej, w której nie wiadomo kto i w jaki stopniu nas obserwuje, a nawet kontroluje. Na tym opiera się cały pomysł gry, ponieważ ten „Orwell” jest po prostu nowoczesnym systemem komputerowym, który umożliwia naszemu bohaterowi śledzenie społeczeństwa za pośrednictwem Internetu. Orwell TorrentNa szczęście cel gry wymaga od nas wykorzystania tego potężnego narzędzia dla pozytywnych celów i naszym zadaniem jest wytropienie osób podejrzanych o działalność przestępczą. Pobierz Orwell Download i stań się prawdziwym cybernetyczny detektywem, który walczy z terrorystami. Ponieważ terroryzm to drugi bardzo aktualny motyw, który stanowi podstawę fabuły całej gry. W fikcyjnym mieście Bonton dochodzi do niespodziewanej i wstrząsającej serii zamachów. To właśnie znalezienie osób odpowiedzialnych za te masakry staje się prawdziwym wyzwaniem dla operatora opisanego systemu.

Pobierz Orwell Download i poczuj się jak Wielki Brat

Orwell ChomikujJuż sama fabuła jest dość wyjątkowa, ale to nie wszystko, ponieważ ta nietypowość dotyczy również mechaniki rozgrywki. Dzieje się tak dlatego, że naszym podstawowym środowiskiem gry nie jest jakaś wirtualna analogia rzeczywistości, ale po prostu tytułowy system komputerowy. Z tego powodu podstawowa czynność polega tu na przeglądania materiałów odnoszących się do poszczególnych obywateli i podejmowanie decyzji o tym, które z nich mogą się nam przydać i powinny zostać przekazane specjalnym służbom. O jakich materiałach tu mowa? W grze mamy do dyspozycji m.in. strony internetowe, na które wchodzą dane osoby, śledzimy ich aktywność na portalach społecznościowych, a nawet portalach randkowych. Słowem pełna inwigilacja, która często przekracza i łamie prawa chroniące prywatność obywateli. Oczywiście wszystko dla ich dobra.

Orwell Pobierz grę na PC

Orwell Download

Pobierz za Darmo!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *