25 września 2023

Pure Farming 2018 Download

Pure Farming 2018 to kolejny symulator rolniczy, który został przygotowany przez polskie studio Techland we współpracy z niezależnym zespołem Ice Flames. Rozgrywka zapowiada się bardzo interesująco i wciągająco z uwagi na ogromną różnorodność roślin i lokacji do wyboru. Z uwagi na fakt, iż jest to gra symulacyjna, bohater obserwuje otaczającą go rzeczywistość z perspektywy pierwszej osoby (FPP). Gra została wydana na platformę PC Windows dzięki Wydawnictwu Techland. Jeśli uwielbiasz wszelkiego rodzaju symulatory i chciałbyś się sprawdzić w roli przedsiębiorcy i poważanego farmera, to ten tytuł zdecydowanie przypadnie Ci do gustu. Pobierz Pure Farming 2018 Download i odkrywaj kolejne możliwości, jakie zapewnia Ci uprawa ziemi i wspaniałych roślin.

Pure Farming 2018 Download – Pełna Wersja PC

Pure Farming 2018 pobierz

Pobierz za Darmo!

Pure Farming 2018 to gra, która zapewnia graczowi możliwość rozwijania własnego biznesu. Musi on wykonywać szereg różnorodnych zadań i czynności, aby móc nie tylko rozwijać swoją firmę, ale również otrzymywać stałe wpływy na konto. Deweloperzy zadbali o umieszczenie w grze ogromnej ilości fantastycznych roślin, o które bohater musi dbać rozwijając swoją działalność w różnych zakątkach świata. W Japonii ma możliwość posadzenia wiśni oraz uprawy ryżu, w Kolumbii może zajmować się konopiami przemysłowymi oraz kawą, natomiast w pięknych i słonecznych Włoszech może uprawiać winogrono oraz wyborne oliwki. Jakby tego wszystkiego było mało istnieje również możliwość hodowli bydła, produkcji energii elektrycznej lub inwestycji w szklarnie. Jak widać pole do manewru dla gracza jest naprawdę duże.

Warto również dodać, że wszystkie niezbędne prace wykonywane są za pomocą ponad 70 licencjonowanych, profesjonalnych maszyn takich marek jak Landini, DAR lub McCormick. Aby jednak te z kolei mogły pracować bezawaryjnie i przede wszystkim wydajnie, należy o nie odpowiednio dbać i regularnie wymieniać zużyte podzespoły oraz przeprowadzać okresowe kontrole stanu technicznego. Jak widać opcji jest naprawdę wiele, dzięki czemu gra z pewnością nie jest monotonna, a bardzo ciekawa i wciągająca. Pobierz Pure Farming 2018 Download i rozwijaj swoje możliwości i umiejętności. Pomnażaj swoje zyski inwestując w kolejne uprawy na różnych krańcach świata dzięki czemu staniesz się prawdziwym, rolniczym potentatem!

Gra może się pochwalić trzema różnorodnymi trybami rozgrywki: modelem sandboxowym, który pozwala na swobodne prowadzenie farmy, zestawem wyzwań oraz kampanią. Ta ostatnia rozgrywa się w amerykańskim stanie Montana. Warto podkreślić, że ten fantastyczny symulator rolniczy oferuje również możliwość gry w trybie multiplayer – wówczas przewidziano kooperację gry dla czterech graczy jednocześnie. Ponadto oprawa graficzna jest na naprawdę wysokim poziomie, a wszystkie rośliny, zwierzęta i maszyny zostały odwzorowane z niezwykłą precyzją. Koniecznie pobierz Pure Farming 2018 Download, aby przekonać się na własnej skórze, że prowadzenie własnej firmy wcale nie należy do najłatwiejszych zajęć. Buduj swoje imperium dzięki ciężkiej pracy!

Pure Farming 2018 Pobierz grę na PC

Pure Farming 2018 download

Pobierz za Darmo!

  • Pobierz Pure Farming 2018 Crack Chomikuj
  • Free Download Pure Farming 2018 Torrent Pebx
  • Skidrow Pure Farming 2018 Pobierz za darmo
  • CODEX Pure Farming 2018 Free Download Exsite

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *