25 maja 2023

Raft gra PC Pobierz

Pobierz na PC Raft to gra symulacyjna FPP z elementami survivalu. Musimy wcielić się w skórę rozbitka, który dryfuje po ocenie. Walka o przetrwanie nie będzie tak łatwa, jak mogłoby się wydawać. Twórcy stawiają przed nami wiele niebezpiecznych wyzwań. Opisywany tytuł został wyprodukowany przez studio Redbeet Interactive. Wydawcą jest Axolot Games odpowiedzialny za takie tytuły gier jak Scrap Mechanic. Gra dostępna jest wyłącznie na PC. Data premiery: 23 maja 2018 wczesny dostęp na steam.

Raft Download pełna wersja

Gra Raft do pobrania

Pobierz za Darmo!

Życie rozbitka

Chcesz wcielić się w skórę rozbitka? Pobierz Raft Download i zrób wszystko, aby przetrwać w niesprzyjających warunkach. Trzeba podkreślić, że dryfowanie po wodach oceanu niesie za sobą wiele śmiercionośnych pułapek. Właśnie dlatego tak ważne jest to, aby zachować czujność i rozwagę. Nigdy nie wiadomo, skąd uderzy na nas niebezpieczeństwo.

Ciekawym jest, że opisywana gra powstała w oparciu o niekomercyjny projekt trzech studentów. Okazał się on jednak wielkim hitem – właśnie dlatego możemy teraz cieszyć się pełnym wydaniem gry. Nasz rozbitek musi zmierzyć się z wieloma przeciwnościami losu. Twórcy duży nacisk położyli na system craftngu. Odgrywa on bardzo ważną rolę – im większe są nasze umiejętności, tym wyższa szansa na przetrwanie.

Nie wiadomo dlaczego kierowana przez nas postać stała się rozbitkiem. Pewnego dnia budzi się ona na tratwie, która znajduje się w bliżej nieokreślonym położeniu. Nie posiadamy wokół siebie zbyt wielu przedmiotów, co stanowi spore utrudnienie. Początkowo ciężko nam będzie upolować sobie posiłek, czy też obronić się przed atakiem krwiożerczych potworów.

Poszukiwanie pożywienia w Raft

Darmowe gry wymagają od nas opracowania strategi – w tym przypadku na pierwszym miejscu powinniśmy postawić przede wszystkim potrzeby fizjologicznego naszego bohatera. Musimy zagwarantować mu przede wszystkim dostateczną ilość jedzenia oraz picia. Bez tego nie będzie on mógł przetrwać w ciężkich warunkach. Twórcy zadbali o to, aby walka o pożywienie nie była zbyt prosta. Właśnie dlatego omawiana komputerowa gra survivalowa jest tak wciągająca.

Musimy się natrudzić, aby znaleźć w oceanie coś, co będzie nadawało się do spożycia. Naszym głównym celem są oczywiście ryby, jednak pamiętajmy, że wymagają one przyrządzenia. Na starcie otrzymujemy plastikowy hak, dzięki któremu będziemy mogli zacumować tratwę. Jest to niezbędne, jeśli chcemy eksplorować napotkaną wysepkę.

Zbieranie surowców

Podczas zabawy w Raft do pobrania musimy również gromadzić surowce, które nam są potrzebne do rozbudowy tratwy. Nie zapominajmy, że to właśnie ona stanowi nasze główne schronienie. Właśnie dlatego tak ważne jest to, aby była ona utrzymana w dobrym stanie. Początkowo stanowi ona jedynie kilka zbitych desek. Z czasem możemy jednak samodzielnie zbudować łóżko, czy też wiele innych elementów, które ułatwią nam życie.

Plusem jest fakt, że z wody możemy wyłowić całkiem przydatne narzędzia. Musimy jednak mieć się na baczności. Naszym głównym przeciwnikiem są drapieżniki, które polują w oceanach. Wygłodniałe bestie będą próbować zaatakować naszego bohatera. Nie możemy dopuścić do tego, aby takie spotkanie skończyło się tragedią. Do walki z rekinami musimy stosować broń. Oficjalna strona gry: raft-game.com.

Raft Pobierz gre na PC

raft pelna wersja

Pobierz za Darmo!

Minimalne wymagania sprzętowe:

  • Procesor: Intel® Core™ 2 Duo E4700 2.6GHz.
  • Pamięć: 4 GB RAM.
  • Grafika: NVIDIA® GeForce® GTX 550 Ti, 1 GB VRAM.
  • Miejsce na dysku: 3 GB HDD.
  • System operacyjny: Windows® 7/8//10 64-bit.
  • Direct X: DX 11.
  • crack Raft ściągnij chomikuj
  • torrent Raft download pebx
  • pełna wersja Raft do pobrania na PC

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *