26 stycznia 2023

Scrap Mechanic Download

Jeśli kochacie szybkie tempo akcji, możliwość wymyślenia czegoś zupełnie nowego i kreatywność – to gra Scrap Mechanic Download będzie idealną pozycją dla Was. Pozycja ta, stworzona przez studio Axolot Games, jest grą zawierającą w sobie elementy rozgrywki kreatywnej, survivalowej i czegoś na kształt porządnej łamigłówki.

Scrap Mechanic Download

Scrap Mechanic Download

Pobierz za Darmo!

Scrap Mechanic Download – kilka słów o fabule gry

Na pierwszy rzut oka, Scrap Mechanic nie jest grą zbyt wymagającą, choć warto ją pobrać na nasz komputer. Fabuła opiera się na wydarzeniach z dość odległej przeszłości – naszą rolą, jest wcielenie się w postać mechanika robotów, którego zadaniem jest naprawa i konserwacja robotów na jednej z w pełni zautomatyzowanych planet. Z pozoru niewinnie wyglądające zajęcie, sprawia, że nasz bohater odkrywa iż doszło do buntu maszyn. Zamiast wysyłać żywność na powierzchnię planet zasiedlonych przez ludzi, twory te zaczęły wariować, zakłócając jednocześnie terminy dostaw. Nasz bohater, musi nie tylko spróbować przywrócić dostawy żywności ale też poradzić sobie z hordami barbarzyńskich robotów.

Mechanika rozgrywki

To, co wyróżnia tą grę to z pewnością sposób jej rozgrywania. Bohater ma do dyspozycji około 100 różnych części, które następnie może wykorzystywać podczas modyfikowania posiadanych przez siebie narzędzi walki. Co więcej, żeby nie było tak łatwo, mamy do dyspozycji nie tylko proste elementy konstrukcyjne jak np pancerze, obudowy czy silniki. Wręcz przeciwnie – w Scrap Mechanic Download znajdziemy mnóstwo bardziej zaawansowanych części, takich jak chociażby przekładnie czy sensory, dzięki którym możliwe będzie uruchomienie swojej własnej maszyny i obrona przed hordami atakujących maszyn. Jak widać, gra podobnie zresztą jak inne symulatory, kładzie szczególny nacisk na umiejętności inżynierskie gracza. Nie jest więc to zbyt łatwa do przejścia pozycja…

Sposób rozgrywki i tryby gry

Scrap Mechanic Download, to z pewnością gra którą warto pobrać. Głównie ze względu na dwa tryby gry – dzięki którym gracz może nie tylko walczyć z atakującymi go zewsząd robotami, ale może też własnoręcznie projektować maszyny i roboty. Zresztą każdy z trybów gry ma swoją nazwę. Tryb, w którym jedynie rozbudowujemy swoje maszyny nazywa się trybem kreatywnym. Z kolei w trybie survivalowym stajemy w szranki z naszymi (dość licznymi) przeciwnikami. Zaletą fabuły gry jest z pewnością jej nieliniowość. Na szczęście tabuny atakujących nas robotów – zabójców wcale nie są oskryptowane, dzięki czemu walka z nimi jest o wiele bardziej wymagająca i nie nuży się już po kilku godzinach rozgrywki. Można więc powiedzieć, że Scrap Mechanic jest grą o całkowicie otwartej fabule.

Grafika gry

To, co warto podkreślić w przypadku gry Scrap Mechanic Download, to z pewnością jej grafika. Choć jest ona niewątpliwie „kreskówkowa’ to i tak jej wyrazistość całkowicie wystarczy do tego, by móc dokładnie przeanalizować budowę poszczególnych maszyn i dokonać ewentualnych zmian w ich budowie. Co więcej, interfejs gry pozwala na lekkie modyfikacje terenu. W ten sposób – podobnie zresztą jak w MInecrafcie, gracz może w pewnym stopniu oddziaływać (i to w sposób nieliniowy) na otaczające go środowiska.

Podsumowanie

Czy warto pobrać grę Scrap Mechanic Download na swój komputer? Jeśli lubimy gry przy których trzeba trochę pogłówkować i nie boimy się nieliniowych, otwartych rozgrywek to z pewnością gra będzie dla takich osób idealną propozycją.

Scrap Mechanic Pobierz

Scrap Mechanic download crack

Pobierz za Darmo!

3 thoughts on “Scrap Mechanic Download

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *