25 maja 2023

Shelter 2 Download

Lubisz różnego rodzaju symulacje przyrodnicze? Zagraj już dziś pobierając pełną wersję Shelter 2 Download. Jest to następną część symulatora który swą przygodę rozpoczął w 2013 roku, gdzie byliśmy borsukiem który musiał zadbać o swoją rodzinę i prawidłowy rozwój. Za klimat i produkcję odpowiedzialne jest studio Might and Delight. Są to twórcy którzy są kojarzeni z takich produkcji jak: Mirror’s Edge, Killzone czy Battlefield.

Shelter 2 Download – do pobrania symulator Shelter 2
Polska wersja językowa na PC

Shelter 2 Download

Pobierz za Darmo!

Pobierz najnowszy Shelter 2 w pełnej wersji po polsku. W omawianej części wcielimy się w rolę samicy rysia. Jak wiadome jest to inny gatunek od rysia z pierwszej części, dlatego będziemy zmuszeni do obrania innej strategii myślenia i zabezpieczenia swojego gatunku. Wiemy również, że rysie są wyżej w łańcuchu pokarmowym niż borsuki, ale nie oznacza to większe bezpieczeństwo stada, ponieważ czyhają na nas inne również niebezpieczne potyczki ze zwierzętami. Zaczynając przygodę w grze Shelter 2 musimy zadbać o bezpieczeństwo i znaleźć legowisko dla podopiecznej która jest w ciąży. W takiej sytuacji priorytetem jest dla nas bezpieczne miejsce w którym przyjdzie na świat potomstwo. W tym miejscu rodzinka będzie urzędować aż do czasu gdy ich mama nie odzyska ponownie siły do wędrówki. Po tym etapie rozwoju gatunku musimy zadbać o bezpieczeństwo i pożywienie które jest najważniejszym aspektem w grze. Młode pokolenie ma mieć zapewnioną troskę aby mogło w spokoju dorastać.

Shelter 2 Pobierz na komputery PC. Fabuła jest niesamowita, a akcja zaczyna się w otwartym terenie gdzie mamy pełną swobodę ruchu. Warto tutaj zaznaczyć, że jest to o wiele większy obszar w porównaniu do poprzedniej części. Ważnym aspektem w grze to survival. Nasza strategia będzie zależała od panujących warunków atmosferycznych oraz pory roku. Będą to zupełnie inne potyczki niż w pierwowzorze. Będziemy musieli zabezpieczyć się przed atakami innych drapieżników które tylko czekają na nasz błąd. Producenci Shelter 2 duże starania postawili na realizm. Aby do tego doszło skorzystali z różnych źródeł na temat przyrody i gatunków, przykładem tego jest zagrożony gatunek rysia w Polsce. Szczególnie ważnym wyzwaniem dla twórców było pokazanie relacji pomiędzy macierzyństwem a przyjaźnią i więzi które łączą matkę z potomstwem. W porównaniu do jedynki zastosowano inne elementy survivalu, duża ilość nowych gatunków i wytrzymałość zwierząt.

W Shelter 2 Download najbardziej zauważalną zmianą i cechą jest bardzo specyficzna oprawa graficzna, która przez wielu jest upodabniana do gier z roku 90. Za oprawę muzyczną jest odpowiedzialna grupa znana z poprzedniej części gry czyli Retro Family. Zapraszamy do przetestowania danego symulatora przyrodniczego.

Shelter 2 Pobierz – Do pobrania wersja PL

Shelter 2 Download

Pobierz za Darmo!

  • Pobierz Shelter 2 Torrent
  • Free Download Shelter 2 Chomikuj
  • Shelter 2 Pobierz za darmo
  • Exsite Shelter 2 Free Download
  • Pebx Shelter 2 PC Download
  • Steam Shelter 2 Download

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *