22 czerwca 2022

Ship Simulator Extremes Download

Ship Simulator: Extremes to jeden z najlepszych symulatorów statków na świecie. Po uruchomieniu gry, wcielamy się w rolę kapitana jednostki nawodnej o zróżnicowanym przeznaczeniu. To, co wyróżnia ten symulator i sprawia, że warto go pobrać na swój komputer to niewątpliwie doskonałe i realistyczne odzwierciedlenie pracy kapitana statku.

Gra Ship Simulator Extremes Download, została stworzona przez holenderskie studio VSTEP. Zresztą jak łatwo się domyślić, gra jest kolejną odsłoną większej serii o tym samym tytule. Jeśli dla niektórych z Was nazwa studia jest zupełnie nieznana to bez obaw – Holendrzy od wielu lat tworzą bardzo dobre symulatory o zastosowaniu nie tylko komercyjnym i rozrywkowym, ale przede wszystkim – szkoleniowym.

Ship Simulator Extremes Download

Ship Simulator Extremes Pobierz

Pobierz za Darmo!

Fabuła gry

W Ship Simulator: Extremes, wcielamy się w rolę kapitana statku. Mogą być to różne jednostki – od luksusowych wycieczkowców, aż po niewielkie łodzie motorowe. W grze, mamy do przemierzenia mnóstwo ciekawych lokacji, począwszy od ciepłych, egzotycznych akwenów aż po niegościnne wody okalające Antarktydę.

Grę tą warto pobrać również ze względu na niezwykle realne odwzorowanie poszczególnych statków. Wcielając się w rolę kapitana, mamy dostęp do mnóstwa urządzeń, od których zależy bezpieczne przepłynięcie określonej trasy. Ponadto mamy załogę, której musimy wyznaczyć odpowiednie zadania. Wszystko w naszych rękach i pamiętajmy – to od naszych decyzji zależy bezpieczeństwo statku i naszych współpasażerów.

Mechanika gry

W Ship Simulator Extremes Download 2010 wprowadzono szereg nowości w mechanice gry. Zdecydowano się wprowadzić między innymi zmieniony nieco wygląd morza. Teraz pływanie po różnych akwenach jest jeszcze bardziej realistyczne, a efekty pojawiające się np. podczas wschodów czy zachodów Słońca jeszcze bardziej wciągają gracza i to na długie godziny.

Nowością są też niebezpieczne warunki pogodowe. Nie pływamy już wyłącznie po bezpiecznych, gładkich bądź lekko falujących wodach. Od teraz, możemy natrafić również na bardzo silny sztorm. Warto pamiętać, że nieumiejętne poruszanie się statkiem po morzu w trakcie sztormu nawet w Ship Simulator: Extremes może zakończyć się jego zatonięciem.

Interfejs i grafika gry

Mocną stroną gry Ship Simulator: Extremes jest jej interfejs. Jest to jeden z powodów, dla których warto ściągnąć tę grę na dysk twardy swojego komputera. Dlaczego? Ponieważ grafika jest tu wręcz doskonale dopracowana. Choć w niektórych przypadkach animacje wydają się nieco sztuczne (data premiery miała miejsce w 2010 roku), to warto podkreślić, że całościowy efekt jest naprawdę porażający.

Interfejs gry opiera się rzecz jasna na pulpicie sterowniczym statku. Gra jest rozgrywana głównie w trybie pierwszoosobowym, ale nie brakuje tu też dodatkowych efektów w postaci ciekawych przejść czy animacji przepływającego statku. Tak urozmaicona rozgrywka wygląda bardzo efektownie.

Tryby gry

Gra Ship Simulator: Extremes Download została napisana zarówno w wersji single, jak też multiplayer. Dzięki temu, gracz ma możliwość samotnego przepływania przez wybrane szlaki morskie ale też – może to robić w kooperacji z innymi użytkownikami gry. W ten sposób, rozgrywka jest o wiele atrakcyjniejsza i ciekawsza.

Wymagania sprzętowe gry (rekomendowane).

– procesor Pentium 4 2.4 GHz,
– pamięć operacyjna 1 GB RAM,
– karta grafiki 128 MB (GeForce 5900 lub lepsza),
– system operacyjny Windows 2000/XP/Vista

Ship Simulator Extremes Pobierz

Ship Simulator Extremes Download

Pobierz za Darmo!

  • Pobierz Ship Simulator Extremes Exsite
  • Free Download Ship Simulator Extremes Torrent
  • Chomikuj Ship Simulator Extremes Download PC
  • Pebx Ship Simulator Extremes Pobierz za darmo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.