27 maja 2023

Silent Hunter III Download

Silent Hunter III to trzecia część doskonałego symulatora niemieckich łodzi podwodnych z okresu Drugiej Wojny Światowej. Gra została zarówno wyprodukowana jak i wydana przez słynny koncern Ubisoft.

Silent Hunter III Download Pełna Wersja

Silent Hunter III pobierz

Pobierz za Darmo!

Mechanika gry

Zacznijmy od tego, że Silent Hunter III oferuje mnóstwo zmian w porównaniu z poprzednią odsłoną gry. Dotyczą one w głównej mierze interfejsu graficznego, który w „dwójce” po prostu się nie udał. W trzeciej odsłonie srebrnego łowcy mamy już do czynienia z dokładnie odwzorowanymi modelami fal, okrętów i wielu innych zjawisk z jakimi przyjdzie się nam zmierzyć na Atlantyku.

Jeśli chcesz zobaczyć, jak wyglądało wnętrze U-boota od wewnątrz koniecznie pobierz na swój komputer Silent Hunter III Download. Dlaczego? Ponieważ w pełni odwzorowuje on zarówno wnętrza poszczególnych pomieszczeń na klasycznym okręcie podwodnym, jak też… jednostki, z którymi przyjdzie nam się zmierzyć. Co więcej, podczas walki możemy skorzystać nie tylko z aparatów torpedowych, ale też z dział i działek przeciwlotniczych. Nasza rada – walka za pomocą jedynego na okręcie działa z np niszczycielami, jest z góry skazana na porażkę. O wiele lepiej wygląda sytuacja w kontekście działa przeciwlotniczego. Jednak w starciu z szybkim lotnictwem przeciwnika również będzie nam bardzo trudno wyjść obronną ręką. Pamiętajmy też, że czas zanurzenia naszego U-boota to około 40 – 50 sekund.

Bardzo ciekawą opcją w Silent Hunter III jest możliwość zarządzania załogą. Poszczególni załoganci po pewnym czasie służby zaczynają odczuwać coraz silniejsze zmęczenie, co przedkłada się na mniejszą efektywność okrętu. W grze pojawiają się również członkowie załogi z określonymi specjalizacjami. Warto więc na stanowisku torpedysty zatrudnić prawdziwego torpedystę a nie na przykład obsługę sonaru…

Członkowie załogi przestają być anonimowi. Na koniec każdej misji możemy ich odznaczać i podwyższać ich kwalifikacje (bądź też nadając zupełnie nowe). Mogą oni również zginąć w trakcie walki, na przykład podczas ostrzału na powierzchni. Jeśli więc posiadasz zimną krew i potrafisz wysłać swoich najlepszych kompanów w trudne i niebezpieczne misje, koniecznie pobierz Silent Hunter III Download na swój komputer. Prawdziwy wilk morski musi być twardy…

W Silent Hunter III bardzo ciekawie prezentuje się system celowania torpedami. Możemy skorzystać albo z „trybu autopilota”, w którym celowanie będzie ułatwione przez komputer, bądź też przejść w pełen realizm – nastawiając torpedy ręcznie. Gwarantujemy Wam, że jeśli jeszcze tego nie robiliście, pierwsza wystrzelona przez Was w ten sposób torpeda będzie niecelna. Chcesz się o tym przekonać? Pobierz Silent Hunter III Download i przekonaj się, że celowanie torpedami wcale nie jest takie proste.

Tryb kariery

Silent Hunter III to również zaawansowany tryb kariery. Zatopiony tonaż przedkłada się na coraz to wyższe doświadczenie i nowe okręty. W miarę upływu czasu pojawiają się również dodatkowe ulepszenia, o których warto pamiętać. Pozostałe tryby pozwalają na odbycie samotnych patroli, działanie w kooperacji a nawet – wykonywanie poszczególnych misji. W srebrnym łowcy nie zabrakło również edytora, który umożliwia tworzenie zupełnie nowych scenariuszy starć zbrojnych.

Silent Hunter III Pobierz Grę na PC

Silent Hunter III download

Pobierz za Darmo!

  • Free Download Silent Hunter III Crack Exsite
  • Pobierz Silent Hunter III Torrent Chomikuj
  • Pebx Silent Hunter III Free Download
  • CODEX Silent Hunter 3 Pobierz za darmo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *