26 stycznia 2023

Space Mechanic Simulator Download

Space Mechanic Simulator to tytuł, który przypadnie do gustu wszystkim wielbicielom mechaniki oraz wszelkiego rodzaju napraw, które należy wykonać samodzielnie. Jeśli ktoś uwielbia rozbierać urządzenia i maszyny na czynniki pierwsze, a następnie składać je z powrotem w jedną całość, to ta pozycja musi obowiązkowo znaleźć się w jego bibliotece. Space Mechanic Simulator to symulator wysokiej jakości, za który odpowiada warszawskie studio Rapid Deer Games. Jest to dla nich pierwszy taki większy projekt, który zapowiada się naprawdę interesująco. Ponadto to samo studio ma na swoim koncie Car Mechanic Symulator, który cieszy się dość dużą popularnością. Jeśli uwielbiasz symulatory, w których głównym zadaniem gracza jest ciągłe naprawianie i szukanie usterek, to ten tytuł jest wprost stworzony dla Ciebie. Pobierz Space Mechanic Simulator Download i wciel się w rolę kosmicznego mechanika!

Space Mechanic Simulator Download skidrow

Space Mechanic Simulator codex

Pobierz za Darmo!

Warto zauważyć, że tytuł ten pod wieloma różnymi względami w znacznym stopniu przypomina Car Mechanic Symulator. Oczywiście rozgrywka odbywa się zupełnie gdzie indziej, natomiast rdzeń gry pozostał taki sam. Głównym zadaniem gracza, jest wcielić się w rolę kosmicznego mechanika pracującego na Księżycu i Marsie. Podczas konkretnych misji musi on nie tylko zlokalizować wadliwie działające lub zepsute elementy maszyny, a następnie wymienić je na nowe podzespoły, które zagwarantują bezproblemową pracę urządzenia. Po wykonanym zadaniu gracz przechodzi do kolejnej misji. Prawdziwego smaczku dodają misje i zadania, jakie trzeba wykonać w stanie nieważkości. Gracz musi wówczas tak pokierować postacią, aby było to możliwe. Na Księżycu i Marsie mechanik kieruje łazikiem, który służy mu do konstruowania oraz naprawiania baz czy hangarów.

Całość prezentuje się naprawdę obiecująco i potrafi wciągnąć gracza bez reszty. Symulator wymaga dużej precyzji, logicznego myślenia oraz cierpliwości, ponieważ niekiedy do odpowiedniego rozwiązania dochodzi się metodą prób i błędów. Jeśli z zamiłowania jesteś mechanikiem, to powinieneś spróbować swoich sił w kosmosie. Pobierz Space Mechanic Simulator Download i oceń swoje umiejętności na podstawie prostych misji na Księżycu czy Marcie. Rozwijaj swoje możliwości, ucz się na błędach i korzystaj z bogatej wiedzy, jaką zapewnia Ci ten fantastyczny i jedyny w swoim rodzaju symulator.

Co prawda tytuł zapewnia jedynie grę w systemie single player, jednak deweloperzy zatroszczyli się również o swego rodzaju element rywalizacji pomiędzy graczami. Dodano specjalny tryb Time Attack Mode, gdzie gracze nie tylko naprawiają, ale również konstruują maszyny na czas. Po pozytywnym zakończeniu zadania można sobie porównać czasy innych zawodników i zobaczyć, na którym miejscu dany gracz znajduje się w tabeli wyników. Grafika gry robi bardzo dobre wrażenie. Deweloperzy wykonali naprawdę kawał doskonalej roboty odwzorowując w detalach poszczególne maszyny i urządzenia (w tym prom kosmiczny). Nawet skafandry kosmonautów są kopią prawdziwych kombinezonów astronautów. Koniecznie pobierz Space Mechanic Simulator Download i przenieś się w kosmos być móc naprawić kolejną, zepsutą maszynę na Marsie lub Księżycu!

Space Mechanic Simulator Pobierz reloaded

Space Mechanic Simulator pre order

Pobierz za Darmo!

  • Reloaded Space Mechanic Simulator Free Download
  • Pobierz Space Mechanic Simulator Crack Chomikuj
  • Free Download Space Mechanic Simulator Torrent Pebx
  • Exsite Space Mechanic Simulator Pobierz za darmo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *