25 września 2023

Star Citizen Download

Jest to pierwszy projekt po dziesięciu minionych latach przerwy Chrisa Robertsa, który będzie debiutować wraz z nowym studiem Cloud Imperium Games. Jest on twórcą takich tytułów jak Wing Commander oraz Freelancer stawia sobie cel połącznie dobrych cech z gatunku space-sim dodając do tego możliwości współczesnych komputerów PC oraz silnik graficzny CryEngine 3. Pobierz za darmo pełną wersję Star Citizen Download i przenieś się w fantastyczny świat kolonizowanego kosmosu. Realizacja gry była możliwa głównie dzięki wsparciu fanów, którzy łącznie zainwestowali kilkadziesiąt milionów dolarów.

Squadron 42 / Star Citizen Download PC Steam

chomikuj Star Citizen

Pobierz za Darmo!

Akcja będzie się toczyć w XXX wieku, w tych czasach ludzkość wyruszyła ku kolonizacji kosmosu, jak i również napotkała na swej drodze różne obce rasy. Pod względem cywilizacyjnym, kulturowym i społecznym skorzystano z rozwiązań cesarstwa rzymskiego by zjednoczyć wszystkich w organizm polityczny United Earth Empire. Aby móc zostać obywatelem UEE musimy sobie zasłużyć służbą cywilną lub wojskową, ewentualnie możemy je kupić. Świat gry zamieszkują również ludzie nie posiadające tegoż statusu, piraci oraz kryminaliści.

W Star Citizen wcielimy się w pilota statku by przemierzać bardzo odległe miejsca wszechświata, walczyć z wrogami, transportować ładunki czy wykonywać przeróżne misje itd. Wraz z zdobytym doświadczeniem będą rosły umiejętności naszego bohatera, za zdobyte pieniądze możemy modernizować nasze statki czy kupować nowe modele. Dostępna będzie dość spora ilość statków kosmicznych, myśliwce, nieuzbrojone cywilne, luksusowe transportowce, fregaty, krążowniki czy lotniskowce obsługa których może wymagać współpracy. Pobierz Star Citizen Download już teraz zagraj, przenieś się do przyszłości i zostań najlepszym pilotem statku kosmicznego.

Gra będzie oferować dla nas dwa tryby rozgrywki pierwszy Squadron 42 jest kampanią solową offline, drugi jest dla zwolenników MMO nazywany Trybem Galaktyki, który jest wielkim sieciowym światem zamieszkiwanym przez tysiące graczy. Kampania solowa to tak zwana Eskadra, która przypomina nieco legię cudzoziemską, jest to elitarny oddział, niesłychanie trudno jest dołączyć do jego szeregów. Dostaniemy rozbudowaną fabułę, z wieloma zadaniami oraz bitwami, spotkamy wiele postaci dla których głosu użyczyli dobrze znani aktorzy. Zaś w trybie sieciowym MMO sami wybieramy kim chcemy być, czy zajmować się handlem, wykonywać zadania jako najemnik lub zostać przestępcą. Możliwym będzie także kupowanie różnych nieruchomości.

Star Citizen łączy elementy symulacji lotu statkiem, cRPG, strzelaniny czy nawet strategii kosmicznej. Gwiezdne bitwy będą koncentrować się na efektywnych starciach w niewielkiej przestrzeni przy pomocy bardzo realistycznego silnika fizycznego. Bardzo wielką część czasu przyjdzie nam spędzić w kokpicie pilota statku, ale również będziemy mogli opuścić naszą maszynę i przechadzać się w trybie FPP po różnych portalach planetarnych, wnętrzach ogromnych statków czy gwiezdnych bazach. Pojawi się również opcja abordaży na wrogie statki, wtedy to gra stanie się pierwszoosobową strzelanką. Pobierz już w pełnej wersji Star Citizen Download za darmo na swój komputer PC. Dostań się do elitarnej jednostki lub stań się najlepszym graczem w trybie MMO.

Squadron 42 / Star Citizen Pobierz – Pełna Wersja

Pobierz Star Citizen Steam

Pobierz za Darmo!

  • Free Download Star Citizen Torrent
  • Pobierz Star Citizen Steam
  • Exsite Squadron 42 Download
  • Chomikuj Star Citizen Pobierz za darmo
  • Steam Star Citizen Download Free
  • Pebx Star Citizen Free Download

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *