25 września 2023

Starfighter Inc Download

Starfighter Inc to nowoczesny symulator kosmicznych walk, który jest nastawiony na tryb multiplayer w sieci. Za ten nietypowy i doskonale zrobiony tytuł odpowiedzialny jest zespół Impeller Studios, dla którego jest to debiutancki projekt. Studio zostało założone przez Davida Wessmana, który był jednym z projektantów serii Star Wars: X-Wing. Gra może się pochwalić bardzo ciekawą fabułą, która łączy w sobie elementy walki w kosmosie z koniecznością współpracy z innymi graczami na sieci. Jeśli jesteś miłośnikiem symulatorów i uwielbiasz gry, których akcja toczy się w kosmosie, to ten tytuł jest zdecydowanie dla Ciebie. Pobierz Starfighter Inc Download i wciel się w rolę gwiezdnego pilota zasiadającego za sterami nowoczesnego statku kosmicznego.

Starfighter Inc Download pełna wersja

Starfighter Inc Codex

Pobierz za Darmo!

Akcja produkcji rozgrywa się w przyszłości w kosmicznej przestrzeni, na obrzeżach skolonizowanej przez ludzi części galaktyki. Jak łatwo się domyślić, interesy różnych grup ścierają się ze sobą, dlatego dochodzi do licznych walk i potyczek. Bezwzględne korporacje broniąc swoich interesów wynajmują płatnych najemników, w których wcielają się gracze. Tytuł nie może się pochwalić bardzo rozbudowaną fabułą, jednak jest niezwykle wciągający i cieszy się ogromną popularnością. Gracz musi wcielić się w jednego w wymienionych już najemników oraz wziąć udział w bitwie pomiędzy poszczególnymi eskadrami gwiezdnych statków. Rozgrywki wyglądają naprawdę realistycznie i pozostają wierne zasadom grafiki, co dodatkowo zachęca do zagłębienia się w produkcję. Dzięki wszystkim tym cechom tytuł pokazuje, w jaki sposób mogą odbywać się potyczki w kosmosie na ok. 200 lat.

Gracz może korzystać nie tylko z jednoosobowych myśliwców, ale do dyspozycji pozostają również bardziej rozbudowane jednostki, które wymagają ścisłej współpracy pomiędzy graczami. Aby mieć jakiekolwiek szanse na ukończenie zadania z sukcesem gracze muszą ze sobą bardzo dobrze współpracować. W przeciwnym razie poniosą oni klęskę w danej bitwie. Warto podkreślić, że tak ogromne jednostki składają się najczęściej z co najmniej kilku segmentów, natomiast uszkodzenie jednego z nich może powodować zupełnie odmienne efekty. Jeśli brzmi to dla Ciebie bardzo interesująco, to koniecznie pobierz Starfighter Inc Download i wciel się w rolę kosmicznego wojownika, którego głównym zadaniem jest wygrywanie kolejnych bitew.

Starfighter Inc może się pochwalić doskonałą, bardzo precyzyjną i realistyczną grafiką, która naprawdę robi ogromne wrażenie. Dodatkową atrakcją dla całej rzeszy graczy może być fakt, iż tytuł charakteryzuje się pełnym wsparciem dla wirtualnej rzeczywistości wraz z obsługą HTC Vive, Oculusa Rifta, a także każdego urządzenia wykorzystującego dostępne w modelu open source biblioteki OSVR. Jeśli pragniesz wspaniałej rozrywki, uwielbiasz gry, których akcja toczy się w kosmosie oraz nie możesz się doczekać współpracy w trybie multiplayer z najbliższymi przyjaciółmi, to ten tytuł musi być Twój. Koniecznie pobierz Starfighter Inc Download i baw się doskonale w towarzystwie swoich najlepszych przyjaciół zdobywając galaktykę.

Starfighter Inc Pobierz CODEX

Starfighter Inc crack

Pobierz za Darmo!

  • Steam codex Starfighter Inc Reloaded
  • Warez-bb Starfighter Inc torrent PC
  • Free Starfighter Inc Do pobrania
  • Za darmo Starfighter Inc zainstaluj chomiku

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *