23 września 2023

Stationeers Download

Stationeers to najnowsze dziecko studia RocketWerkz, które nie tylko opracowało cały symulator stacji kosmicznej, ale go również wydało. Zespołowi przewodził znany wszystkim graczom Dean Hall – sławny twórca bestsellera DayZ, który początkowo miał być jedynie modyfikacją do gry ArmA II, jednak szybko przekształcił się w pełnoprawną produkcję tworzoną wówczas przez zespół Bohemia Interactive. Stationeers, podobnie jak DayZ pojawiła się na platformie PC Windows. Jako swego rodzaju ciekawostkę należy dodać, iż cała gra jest dziełem jedynie sześcioosobowego zespołu, ponieważ w tym samym czasie reszta firmy pracowała nad kolejnym, bardzo dużym projektem. Jeśli uwielbiasz gry z motywem kosmosu, a wszelkiego rodzaju symulatory to Twoja wielka miłość, w takim razie Stationeers powinno koniecznie znaleźć się w Twojej kolekcji. Pobierz Stationeers Download i spróbuj swoich sił na podniebnej stacji kosmicznej.

Stationeers Download pełna wersja

Stationeers steam

Pobierz za Darmo!

W Stationeers niczym w Space Station 13 przyjdzie graczom budować od podstaw całą stację kosmiczną oraz zarządzać jej funkcjonowaniem. I tak jak w pierwowzorze, tak i tu bardzo duży nacisk został położony na elementy zarządzania zasilaniem, zapewnienie mieszkańcom stacji warunków do życia, organizacja pracy oraz wszystko inne, co ma wpływ na funkcjonowanie stacji kosmicznej. Stationeers to swego rodzaju symulator z elementami survivalu z uwagi na fakt, iż gracz staje się zarządcą całej stacji. Do jego zadań, oprócz tych już wymienionych należeć będzie również konstruowanie wszelkiego rodzaju modułów oraz dołączanie kolejnych. Dodatkowo gracz jest również odpowiedzialny za podtrzymywanie życia na stacji kosmicznej, co ma związek również z produkcją żywności, a także wytwarzaniem zdatnej do oddychania atmosfery. Jakby na to nie patrzeć w jego rękach spoczywa ludzkie życia, a więc jeśli tylko popełni jakiś błąd, wówczas może to doprowadzić do czyjejś śmierci. Gra jest bardzo wymagająca przez to, że na głównym bohaterze spoczywa naprawdę ogromna odpowiedzialność. Jeśli chciałbyś poczuć, co to dokładnie znaczy i w jaki sposób należy dbać o wszystkich mieszkańców stacji, wówczas koniecznie pobierz Stationeers Download i opiekuj się tak kruchym i ulotnym życiem w przestrzeni kosmicznej.

Twórcy gry przewidzieli zabawę w pojedynkę na platformie PC Windows, jednak można również rozwinąć skrzydła w trybie współpracy przy wieloosobowym wariancie rozgrywki, który pozwala na podzielenie poszczególnych obowiązków na kolejnych graczy. W ten sposób los istnień nie spoczywa w rękach tylko jednej osoby, ale wymagana jest bardzo ścisła współpraca, ponieważ w przypadku kilku osób łatwiej o ewentualny błąd. Stationeers cechuje się bardzo oryginalną oprawą graficzną zrealizowaną w stylistyce bardzo przypominającej hitowego Minecrfata.

Wnętrza stacji kosmicznej są zatem utrzymane w bogatej i ciekawej kolorystyce, natomiast zamieszkujący tu astronauci przypominają charakterystyczne „kwadratowe ludziki”.  Całość jednak jest bardzo przyjemna dla oka i świetnie można spędzić czas na tym niepowtarzalnym symulatorze. Pobierz Stationeers Download i sam przekonaj się o tym, jak zarządzać stacją w przestrzeni kosmicznej.

Stationeers Pobierz Cracked

Stationeers pre order

Pobierz za Darmo!

  • 3DM Download Stationeersd Crack Chomikuj
  • Pobierz Stationeers Torrent Exsite
  • Pebx Stationeers Pobierz za darmo
  • Skidrow Stationeers Free Download

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *