26 maja 2023

Stormworks: Build and Rescue Pobierz PC

Stormworks: Build and Rescue to rodzaj gry symulacyjnej, w której gracz wciela się w służby ratownicze. A zatem realizowane przez niego misje są nie tylko na ziemi, ale także na wodzie i w powietrzu. Oferowana przez producenta Sunfire Software oraz wydawcę Green Man Gaming Publishing. Dostępna będzie dla platform PC oraz w trybie single / multiplayer. Z pewnością znajdą się zwolennicy tego typu przygód i adrenaliny. Ten, kto ratuje życie jednego człowieka, ratuje cały świat, a nie każde darmowe gry posiadają tego typu scenariusze.

Stormworks: Build and Rescue Download Pełna Wersja

Stormworks: Build and Rescue pobierz

Pobierz

Na czym to polega?

Stormworks: Build and Rescue zostało podzielone na parę trybów rozgrywki, dzięki czemu można grać zarówno w pojedynkę, jak i z wieloma osobami. Pierwszy z kolei to Tryb Kariery, związany z opracowaniem misji oraz minimalną liczbą elementów, które są niezbędne do tworzenia różnego rodzaju machin. Drugi tryb to Tryb Kreatywny, jest to z kolei bezgraniczny dostępu do wielu zasobów i dający możliwość swobodnego tworzenia pojazdów. W obydwóch tych trybach mam możliwość uruchomienia specjalnego poziomu trudności – Survival Mode, wtedy każda moja zła decyzja i wybór może mieć tragiczne skutki. Najbardziej niebezpieczne stają się rany od ognia i upadku, długie pozostanie na morzu, może skutkować wyziębieniem, wysokim ciśnieniem bądź niemiłym spotkaniem z rekinami. A kiedy tylko chcę, mogę wykorzystać edytor misji i kreować swoje przygody.

Można budować własne jednostki

Dzięki wysokorozwiniętemu edytorowi mogę kreować własne helikoptery, łodzie, łodzie podwodne, samochody oraz opracowywać ich zachowania. Stormworks: Build and Rescue opiera się na 15 tysiącach kilometrów kwadratowych oceanów, wysp oraz nieba. Mogę ratować rozbitków, gasić pożary, naprawiać awarie na platformach wiertniczych, pomagać w razie awarii w elektrowni atomowej. A zatem reasumując – każdy potrzebuje mojej pomocy. Wraz z rozwojem w odblokuję także moją wyobraźnię. Inny podobny symulator ratownictwa Firefighting Simulator do pobrania tutaj.

Wspólna zabawa ze znajomymi!

Jeśli ktoś nie przepada za grami solo, może do zabawy zaprosić swoich przyjaciół. Dzięki czemu otwiera się propozycja pojazdów, które wymagają dużej ilości załogi i misji wymagających planowania koordynowanych działań. Gra posiada cykliczne pory dnia, zmieniające się warunki atmosferyczne oraz odzwierciedla w każdym calu realizm świata. Stąd dzięki czemu emocje odczuwa się o wiele bardziej, a adrenalina w żyłach sprawia przeżyć jak najlepsze przygody. Twój wybór zależy od tego, czy oddasz życie za drugiego człowieka czy będziesz żył też dla innych, którzy potrzebują Twojej pomocy. Kliknij przycisk download, pobierz grę już teraz i odkryj to, czego nie byłeś w stanie zobaczyć przez całe życie.

Stormworks: Build and Rescue Pobierz za darmo PC

Stormworks: Build and Rescue download

Download

 

Minimalne wymagania sprzętowe:

  • Procesor: Intel Core i5
  • Pamięć: 8 GB RAM
  • Karta graficzna: 1 GB GeForce GTX 550
  • Miejsce na dysku: 500 MB HDD
  • System operacyjny: Windows 7/8/10

 

  • Free Download Stormworks torrent exsite
  • Pobierz Stormworks cracked chomikuj

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *