23 września 2023

Surgeon Simulator 2013 Download

Uczestniczyłeś kiedyś w ostrym dyżurze? Miałeś okazje być przy operacji? Od dzisiaj będziesz mógł zaświadczyć tego zdarzenia, pobierz pełną wersję humorystycznej gry – Surgeon Simulator 2013 Download. Jest to śmieszna produkcja medyczna. Omawiany projekt jest komercyjny, bardziej precyzyjny od wydania gry o podobnej nazwie. Warto zaznaczyć, że producentem obu symulatorów operacji jest ten sam producent Bossa Studios.

Surgeon Simulator 2013 Download

download Surgeon Simulator 2013

Pobierz za Darmo!

Testowałeś już? Nie zwlekaj, wypróbuj nowy bardzo humorystyczny i z dystansem symulator. Surgeon Simulator 2013 Pobierz i zainstaluj na swój komputer i zajmij się zdrowiem innych ludzi ! My jako główny bohater – Nigel Burke, będziemy chirurgiem, lecz o bardzo sadystycznym charakterze jeśli tylko zechcemy możemy próbować na żywych ludziach. Tytuł tej gry budzi ironię, lecz w tej produkcji nie będziemy mieć do czynienia pod żadnym pozorem z realizmem działania. Gra natomiast nadrabia bardzo komediową fabułą, a cała przyjemność z zabawy polega na zasadzie prób i błędów operacji danej osoby. Często będziemy mieli do czynienia ze zniszczeniem wszystkich organów jeżeli nie będziemy mogli sobie poradzić ze sytuacją. Warto podkreślić ważną rzecz, mianowicie cały system sterowania jest niezwykle czuły na nasze ruchy, ponieważ każdy palec wymaga naszej ingerencji do wykonania określonej czynności. Wszystko zostało tak zaprojektowane, aby wszystko utrudnić i aby nigdy nie opanować danych nam zadań do profesjonalizmu. Wynikiem tego są właśnie humorystyczne akcje w naszym wykonaniu, gdy nieudolnie wyciągniemy danemu pacjentowi płuca z jego organów, wyrzuceniem serca czy też złamanie żeber.

W grze znajdziemy trzy różne rodzaje zadań do wykonania – transplantacje mózgu, serca czy też nerek. W trakcie rozgrywki mamy możliwość używania narzędzi domowych jak i również chirurgicznych, do dyspozycji również młotek. Mamy określony czas do wykonania czynności, mających na celu utrzymanie przy życiu człowieka. Jeśli chodzi o darmowe wydanie pierwszowzoru wprowadzono wiele udogodnień i dodatków. Cała oprawa graficzna jest lepiej wykonana, a sam mechanizm uległ rekonstrukcji. Oprócz dwoma innymi rodzajami operacji i następnymi lokacjami mamy też tryb karetki. Podczas przebywania w pojeździe musimy operować pacjenta w szybko jadącym samochodzie, który buja w jedną i drugą stronę, co jeszcze bardziej utrudnia naszą pracę.

Surgeon Simulator 2013 Pobierz pełna wersja

Surgeon Simulator 2013 torrent

Pobierz za Darmo!

  • Surgeon Simulator 2013 Download
  • Surgeon Simulator 2013 Pobierz za Darmo
  • Surgeon Simulator 2013 Pełna Wersja
  • Download Surgeon Simulator 2013
  • Pobierz Surgeon Simulator 2013
  • Surgeon Simulator 2013 Pobierz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *