29 marca 2023

Symulator Demolki Pobierz

Lubisz niszczyć budynki lub inne podobne wykończenia? Jesteś fanem rozkładania budowli na czynniki pierwsze? Nie zwlekaj, już dzisiaj tylko u nas – Symulator Demolki Pobierz i zainstaluj na swój komputer. Jest to następna produkcja firmy niemieckiego GIANTS Software, po udanym wydaniu świetnego Symulatora Farmy, który podbił serce nie jednego rolnika. Jednak tym razem, zamiast bawić się w farmera, zostajemy fikcyjnym pracownikiem który specjalizuje się w rozbieraniu nie tylko dziewczyn ale i budynków.

Symulator Demolki Pobierz na PC

Symulator Demolki do pobrania

Pobierz za Darmo!

Pobierając Symulator Demolki będziemy mieli możliwość zagrania w 30 misjach które są porozrzucane w miejscach gdzie ciągle jest coś modernizowane lub w przemysłowych miastach. Podczas rozrywki zwiedzamy takie tereny jak: starówkę, port czy dzielnicę biznesową. Dodatkowo nasze prace wymagają czasami pracy oddalonej z dala od cywilizacji, czyli przedmieście. Jednak przed rozpoczęciem wykonywania prac i zleceń, bierzemy czynny udział w kilku szkoleniach, które krok po kroku prowadzą nas do celu.

Wszystkie misje polegają na wykonywaniu czynności które wymuszają demolowanie pomieszczeń przy wykorzystaniu specjalnych maszyn i narzędzi, a następnym krokiem do wykonania zadania to wywóz pozostałości z rozbudowy. W trakcie wykonywania zadań mamy możliwość używania takich przyrządów jak: piła do betonu, ładunki wybuchowe czy młot pneumatyczny. Jednak kiedy zajdzie potrzeba użycia maszyn do wykonania zlecenia będzie nam potrzebny buldożer, koparka czy też dźwig. Omawiany Symulator Demolki posiada system wykorzystania scenariuszy, gdzie mamy możliwość konstruowanie własnych zadań do wykonywania. Bardzo ważnym aspektem dla graczy jest także ewentualność pobierania z internetu najnowszych map czy też pojazdów. Za to wszystkie te aktualizacje nic nie zapłacimy co jest dużym udogodnieniem.

Symulator Demolki trailer

Podsumowując całość tego symulatora, jednym słowem wszystko wygląda na przyzwoitym poziomie tak jak to przystało na niemieckiego producenta GIANTS Software. Dewastujemy, niszczymy, wysadzamy w powietrze, rozkładamy na czynniki pierwsze wszystko co przyjdzie nam rozburzyć ! Za prawidłowe wykonywanie tych zadań otrzymamy pieniądze na nowe gadżety. Są to różne maszyny to wykonywania trudnych bądź tych łatwych zadań, są to przykładowo nowoczesne koparki oraz narzędzia niezbędne do wykonania zadania w tym też kule wyburzeniowe i młoty pneumatyczne.

Symulator Demolki Pobierz pełną wersję PL

Demolition Company

demolition company

Pobierz za Darmo!

  • Demolition Company Download
  • Symulator Demolki Pobierz za Darmo
  • Symulator Demolki Pełna Wersja
  • Download Symulator Demolki
  • Pobierz Symulator Demolki

One thought on “Symulator Demolki Pobierz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *