24 maja 2022

Symulator Poczty Lotniczej Pobierz

Gra symulacyjna zwana w języku angielskim pod tytułem Island Flight Simulator. Jest to nic innego jak Symulator Poczty Lotniczej Pobierz już za darmo w pełnej wersji. Łączy element symulatora lotu z dość rozbudowaną częścią ekonomiczną. Za produkcję gry odpowiedzialne jest studio niemieckie Caipirinha Games, które ma już na swym koncie takie gry jak Bridge Project czy też Mountain Resuce Simulator.

Symulator Poczty Lotniczej Pobierz na PC

Island Flight Simulator Download

Pobierz za Darmo!

Wcielimy się oczywiście w pilota niezbyt dużego samolotu transportowego, zadaniem naszym będzie przewożenie towarów między dwunastoma egzotycznymi wyspami. Każda z nich posiada własne lotnisko, jednocześnie będąc swym hubem, gdzie podejmiemy kolejne misje. W grze łącznie pojawi się około stu zróżnicowanych zadań transportowych, od zwykłych bardzo łatwych poprzez bardzo ryzykowne i niebezpieczne. Nie zabraknie również zadań związanych z nielegalnym przewozem towarów. Podczas takich zadań musimy bardzo uważać by nie wpaść w ręce stróżów prawa, lecz te zlecenia są bardzo dobrze wynagradzane. Pobierz Symulator Poczty Lotniczej na PC i zacznij transportować różne przesyłki jako pilot samolotu.

Pomiędzy naszymi zadaniami możemy również zaparkować swój samolot na trzech głównych lotniskach, gdzie w hangarze zatankujemy naszą maszynę, a także możemy dokonać napraw czy też różnych modyfikacji. Dostępne w grze są trzy samoloty o różnych parametrach, dodatkowo każdy z nich podlega ulepszeniu, w ten sposób możemy poprawić osiągi danego samolotu jak prędkość, zasięg czy wytrzymałość. Twórcy przygotowali dla nas swój model lotu, który niestety nieco odbiega od realizmu, jednakże osiągnięto w ten sposób pewien kompromis, który pozwoli na dobrą zabawę fanom jak i początkowym graczom symulatorów lotu.

Patrząc pod względem oprawy wizualnej Island Flight Simulator Download znajduje się w średniej jakości, czyli typowa dla tego typu produkcji. Krajobrazy jak i modele różnych budynków nie są zbytnio szczegółowe, jednakże za sprawą żywych kolorów oraz tropikalnemu klimatowi gra może nam się spodobać. My już testowaliśmy grę i jak dla nas każdy fan tego typu symulatorów polubi tą pozycję. Pełną wersję Symulator Poczty Lotniczej Pobierzesz za darmo na swój komputer PC. Sprawdź się jako pilot samolotu transportowego już teraz i wykonaj wszystkie zlecenia.

Island Flight Simulator Download PC

Pobierz Symulator Poczty Lotniczej

Pobierz za Darmo!

  • Symulator Poczty Lotniczej Pobierz za darmo
  • Symulator Poczty Lotniczej Download
  • Pobierz Symulator Poczty Lotniczej Exsite
  • Island Flight Simulator Download
  • Pebx Island Flight Simulator Free Download
  • Chomikuj Island Flight Simulator Pobierz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.