1 października 2023

Symulator taksówki Pobierz

Myślałeś kiedyś zostać zawodowym taksówkarzem? Teraz już możesz sprawdzić ten zawód z najnowszym Symulator taksówki Pobierz już za darmo w pełnej wersji na PC. Produkcją zajęło się studio Freedom Factory, i jest ona osadzona w Nowym Jorku, a więc każdy kto chce poznać to wielkie miasto z za kierownicy dość charakterystycznej taksówki w kolorze żółtym może dostać tą grę za darmo.

Symulator Taksówki Pobierz pełna wersja

Symulator taksówki do pobrania

Pobierz za Darmo!

Wcielimy się w początkującego taksówkarza, będziemy się starać zdobyć coraz to większą popularność wśród naszych klientów, a także kolegów w tym samym zawodzie.Jeżeli klikniemy na Symulator taksówki Pobierz, nasza kariera jako kierowcy nie jest tak łatwa jak mogłoby się wydawać. Bowiem miasto praktycznie nigdy nie śpi, a na ulicach jest mnóstwo przeróżnego rodzaju pojazdów. Podczas zabawy w Symulator taksówki: Nowy Jork możemy pokierować trzema modelami taksówek, każda z nich będzie różnić się wyglądem, a także parametrami technicznymi czyli np. prędkość, przyspieszenie, promień skrętu itp. Model fizyki jazdy który został zastosowany jest bardzo uproszczony, wraz z brakiem zniszczeń rozgrywka wygląda bardziej na zręcznościowy styl.

Symulator taksówki Pobierz za darmo i sprawdź swe umiejętności w zawodzie taksówkarza. Zadbano o dużą różnorodność zadań, które oparte są w trzech sposobach premiowania, jak i również wielki obszar metropolii jaką jest Nowy Jork, w którym to toczy się akcja symulatora. Realizm ruchu drogowego w tymże wielkim mieście podsyca również wybór jednej z dostępnych sześciu ustawień kamery, wraz z widokiem zza kierownicy czyli FPP. Jeśli chodzi o oprawę wizualną to symulator taksówki wykonany jest nawet dobrze, lecz to nieco poniżej obecnych standardów w tego typu grach. Uboga w detale, grafika trójwymiarowa, nieco kanciaste modele pojazdów sprawia wrażenie niskobudżetowej produkcji, zaadresowanej do mało wymagających odbiorców. W każdym bądź razie możesz przetestować tą grę u siebie teraz za darmo Symulator Taksówki pobierz pełną wersję.

New York City Taxi Download

Symulator taksówki Nowy Jork Pobierz

Pobierz za Darmo!

  • Symulator taksówki Nowy Jork Pobierz za darmo
  • Pobierz Symulator taksówki Nowy Jork Chomikuj
  • Symulator taksówki Pobierz Exsite
  • New York City Taxi Download Torrent

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *