28 marca 2023

Table Manners Pobierz grę za darmo

Table Manners to rodzaj gry symulacyjnej, która dla wiecznych singli czy nieszczęśliwców miłosnych będzie idealną odskocznią. Za jej stworzenie odpowiada Echo Chamber Games, a wydanie Curve Digital. Gra została wydana na potrzebę platform PC i dla osób grających w pojedynkę. Być może i nie należy do normalnych gier i nie spodoba się wszystkim, natomiast nie każde darmowe gry potrafią dać takiego poczucia humoru i oderwania od szarej rzeczywistości.

Table Manners Download – Pełna Wersja gry

Table Manners pobierz

Pobierz za Darmo!

A mogą być bardziej stresujące chwile podczas randki…

Do tej pory uważałam, że randki w realnym świecie są jednym z najbardziej stresujących sytuacji. Nie wiadomo jak się zachować, wyczuć konkretną chwilę do tego pierwszego romantycznego pocałunku. Cóż, niestety gra Table Manners zmieniła całkowicie moje podejście, w tym świecie mogę zrujnować randkę nawet poprzez wywracające talerze, butelki z winem czy zapalone świece.

Co mogę tam robić z wyjątkiem niszczenia wszystkiego po kolei?

Jako gracz koncentruję się na umawianiu z różnymi potencjalnymi kandydatami płci żeńskiej lub męskiej i na spotkaniach, w czasie których wykonuję z pozoru proste czynności. A więc spełniam wszystkie zachcianki drugiej strony tak, żeby nie doprowadzić do tragedii. Akcja odgrywa się w formie pierwszoosobowej, a sterowanie polega na prowadzeniu ręki bohatera. Do wszelakich zadań wykorzystuję tylko jedną dłoń.

O krok od tragedii…

Jednakże kłopoty zaczynają się, kiedy nawet najłatwiejsze rzeczy, które chcę zrobić są niezwykle trudne do zrealizowania. Sterowanie ręką W Table Manners wychodzi wyjątkowo niedbale. Jedną rękę trzymam na klawiszach W, S, A i D, a moją prawą na myszce. Tą pierwszą mam za zadanie podnosić i przesuwać ręką, a drugą chwytam, trzymam lub obracam. Tu nie chodzi o to, aby moja randka była idealna i wyjątkowa, wręcz przeciwnie. Dużo jest w tym zabawy i także wybuchów pożarów, które muszę za każdym razem gasić. A to przewrócę butelkę z winem, to muszę gasić stolik po przewróconych świeczkach. Producent przygotował wiele poziomów, na których spotykam się z podobnymi do siebie postaciami. Stąd odwiedzam wiele lokali (czy to normalne, czy na pokładzie statku lub samolotu) i muszę wykonać wymagane zadania, z czasem są one naprawdę zwariowane. Podobnym symulatorem życia jest The Sims 4 do pobrania na PC.

Co z tego mam?

Im lepiej przejdzie moja randka w Table Manners, tym będzie lepiej oceniania w sali od jednej do trzech gwiazdek. Moja nagrodą jest nie tylko dostęp do kolejnych plansz, ale także do nowych dodatków, takich jak bransoletki czy tatuaże na naszą komputerową rękę. Jeśli jesteś singlem i nie chcesz kolejnych walentynek spędzać sam, kliknij przycisk download, pobierz grę już teraz i odkryj zwariowany świat pełen humoru i fantastycznych uniesień!

Table Manners Pobierz za darmo na PC

Table Manners download

Download

 

Minimalne wymagania sprzętowe:

  • Procesor: Intel Core i5-760 2.8 GHz
  • Pamięć: 4 GB RAM
  • Karta graficzna: 1 GB GeForce GTX 460
  • Miejsce na dysku: 2 GB HDD
  • System operacyjny: Windows 7/8.1/10 64-bit

 

  • Free Download Table Manners Crack Chomikuj
  • Pobierz Table Manners torrent exsite warez

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *