23 stycznia 2023

The Sims 4 Przygoda w dżungli Pobierz

The Sims 4: Jungle Adventure, to kolejny, stworzony przez studio EA Maxis dodatek, do kultowej już gry Sims 4. W ramach niego, gracz będzie mógł przenieść się do dżungli, w której oprócz wypoczynku, znajdzie on ruiny starożytnej cywilizacji i… mnóstwo nieznanych mu wcześniej przygód.

The Sims 4 Przygoda w dżungli Pobierz – Pełna Wersja PC

Podstawowa wersja gry + dodatek Przygoda w dżungli

The Sims 4 Jungle Adventure download

Pobierz za Darmo!

Mechanika gry

Jak na dodatek do Sims 4 przystało, The Sims 4: Jungle Adventure oferuje graczom szereg nowych działań, aktywności i rzecz jasna przedmiotów. W ramach prowadzonej rozgrywki, możemy po prostu wypoczywać na łonie przyrody, bądź też odkrywać historię pewnej cywilizacji, która istniała tu kilkaset lat temu. Nasze badania, połączone z wypoczynkiem, możemy też urozmaicić poznawaniem lokalnej kultury. Po zainstalowaniu The Sims 4: Jungle Adventure gracz będzie mógł poznawać nowe układy taneczne, a także elementy lokalnego ubioru. Jednym słowem, dodatek ten – podobnie jak szereg innych – ma charakter wielopłaszczyznowy. Dlatego, jeśli chcesz się przekonać, jak wiele w Twojej grze może on zmienić, koniecznie pobierz na swój komputer The Sims 4 Przygoda w dżungli Pobierz i spróbuj swoich możliwości jako odkrywca i znawca innych (często egzotycznych) kultur.

Żeby było ciekawiej, w The Sims 4: Jungle Adventure czeka nas bardzo złożona eksploracja terenu. Możemy zbierać np. interesujące nas artefakty i przyozdobić nimi swoje mieszkanie, ale… trzeba też zwrócić uwagę, na pojawiające się podczas wspomnianej eksploracji zagrożenia. Jak na dżunglę przystało, znajdzie się tu mnóstwo niebezpiecznych zwierząt (w tym jadowitych pająków) a także… spadających skał. Jednym słowem, będzie bardzo ciekawie. Jeśli więc i Ty chcesz sprawdzić, jak bardzo upajający jest ten świat, koniecznie pobierz The Sims 4 Przygoda w dżungli i ciesz się najwyższym poziomem rozgrywki.

Tryby gry

Jeśli lubisz grać w Sims 4 w trybie dla pojedynczego gracza, koniecznie pobierz na swój komputer The Sims 4: Jungle Adventure Download. Dlaczego? Ponieważ dodatek ten obejmuje wyłącznie rozgrywkę w trybie single player. Mimo to, wprowadzenie tak dużej liczby aktualizacji sprawi, że nawet zatwardziałym miłośnikom trybu multiplayer, przypadnie on do gustu.

Interfejs graficzny

Szata graficzna w The Sims 4: Jungle Adventure nie odróżnia się od tego, co znajdziemy w podstawie gry. Nadal więc możemy liczyć na złożony świat, ukazany w bardzo dużej jakości obrazu. Przedstawione w nim tekstury (zwłaszcza trójwymiarowe) imponują doskonałą fizyką gry, co – jak już wspomnieliśmy – jest doskonale widoczne w dodatku. Tym, co może nas w nim zaskoczyć, są przepiękne panoramy egzotycznych lokalizacji.

Kwestie techniczne

The Sims 4 Przygoda w dżungli jest wyłącznie dodatkiem. Oznacza to, że nie można korzystać z jej zawartości, jeśli nie zostanie pobrana podstawa, czyli gra Sims 4. Dodatek ten jest dostępny wyłącznie w wersji na PC.

Wymagania sprzętowe

  • procesor – Intel Core i5 2.33 GHz,
  • pamięć operacyjna – 4 GB RAM,
  • karta grafiki 1 GB GeForce GTX 650 lub lepsza,
  • wolne miejsce na dysku – 10 GB HDD,
  • system operacyjny – Windows 7/8/10

The Sims 4 Jungle Adventure Download PC

The Sims 4 Przygoda w dżungli pobierz

Pobierz za Darmo!

  • Pobierz Sims 4 Jungle Adventure crack chomikuj
  • Free Download Sims 4 Jungle Adventure torrent pebx
  • SKIDROW The Sims 4 Przygoda w dżungli Pobierz za darmo
  • RELOADED The Sims 4 Przygoda w dżungli Download

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *