25 maja 2023

The Survivalists Download

The Survivalists z pewnością ucieszy fanów serii The Escapists. Umiejscowiona w tym świecie, sandboxowa propozycja gry survivalowej została stworzona przez producenta jak i wydawcę Team17. Gra jest dostępna na Microsoft Windows PC, a także Playstation 4, Xbox one oraz Nintendo Switch. Według producentów recenzowanej gry premiera odbędzie się w 2020 roku na steam.

The Survivalists Pobierz na PC w pełnej wersji

The Survivalists gra na PC

Pobierz za Darmo!

Strategiczny survival na bezludnej wyspie

W tę grę możemy zagrać samemu lub z maksymalnie trójką znajomych. Podczas rozgrywki wcielamy się w rozbitków, którzy robią wszystko, aby przeżyć na bezludnej wyspie. Choć rozgrywka w grupie przyjaciół z pewnością znajdzie wielu zwolenników, ja osobiście wolę grę solo. W ten sposób moje decyzje nie są zmieniane przez innych – choć zgrani kumple zapewne dojdą do konsensusu.

Podczas gry dostępnej na PC, XONE, PS4 oraz Switch eksplorujemy otoczenie, aby zdobyć przedmioty niezbędne do przeżycia. Jednakże to nie wszystko – aby przetrwać, należy unikać również wszelkiego rodzaju czyhających na gracza zagrożeń.

Perspektywa typu top-down, czyli taka, w której obserwujemy postać niejako „z góry” ułatwia znacznie szybsze wykrycie zagrożenia i reakcję na nie.

Tajemniczy nieznajomy

Jeśli chcesz wypróbować The Survivalists, pobierz ją z naszej strony. W trakcie rozgrywki oprócz klasycznego survivalu, wykonujemy również zadania, które przydziela nam postać określona przez twórców jako Tajemniczy Nieznajomy.

Część zadań znajdujemy także nad brzegiem morza, a lokalizacje są generowane losowo, dzięki czemu rozgrywka nigdy nie jest w 100% identyczna.

Starając się przetrwać, musimy stworzyć sobie bezpieczne i komfortowe warunki do wypoczynku. Ponadto, tworzymy proste narzędzia pracy i do polowań, dzięki czemu możemy sobie zapewnić pożywienie.

Tresowane małpki

Elementem rozgrywki, który urzekł mnie chyba najbardziej, jest możliwość współpracy z zamieszkującymi wyspę małpkami. Odpowiednio je tresując, możemy uzyskać ich pomoc zarówno podczas budowania schronów czy narzędzi, jak i walk.

Jeśli zadbamy o dobre relacje i rozplanujemy strategicznie wszelkie nasze zachowania w stosunku do tych stworzeń, zabawa jest jeszcze lepsza. Mimo że tresowanie zajmuje trochę czasu i trzeba je świetnie zaplanować, z pewnością daje dużo satysfakcji.

Niezależnie od tego, czy zdecydujemy się na samotną rozgrywkę, czy zabawę z przyjaciółmi, możemy również poszukiwać skarbów. Na terenie wyspy znajdują się starożytne świątynie, które skrywają różne skarby. Mimo że dostanie się do nich nie należy do prostych, oczekujące tam kosztowności wynagradzają trudy.

Jeśli chcesz wypróbować tę lub inne darmowe gry, wybierz pozycję, która Cię interesuje i wciśnij przycisk „download”, aby cieszyć się zabawą.

The Survivalists Download gra PC

The Survivalists torrent

Pobierz za Darmo!

  • Pełna wersja The Survivalists torrent darkw
  • free Download The Survivalists crack chomikuj
  • Pobierz The Survivalists na komputer PC

Źródło

  1. https://www.nintendo.com/games/detail/the-survivalists-switch/
  2. https://www.team17.com/introducing-the-survivalists/the-survivalists/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *