17 maja 2024

theHunter Call of the Wild Download

Studio Expansive World zaprezentowało sequel popularnego symulatora polowań. theHunter: Call of the Wild, bo o tej pozycji mowa, wprowadza sporo zmian względem bazowej edycji, a nowy model gry jest tylko jedną z nich. Na wirtualnych myśliwych czeka świat wypełniony zwierzyną łowną, w którym nie zabraknie ciekawych misji.

Kolejna produkcja deweloperów studia Expansive World to typowy symulator, który przenosi gracza do świata wirtualnych łowów. W nowej edycji popularnej gry twórcy zrezygnowali z modelu free-to-play, oddając do dyspozycji graczy płatny tytuł. Chcesz poczuć się jak tropiciel w sezonie polowań? Zatem koniecznie pobierz theHunter Call of the Wild Download, naładuj broń i ruszaj do lasu!

theHunter Call of the Wild Download – Pełna Wersja

theHunter Call of the Wild pobierz

Pobierz za Darmo!

Rozgrywka

Akcja nowej gry toczy się w obszernym, liczącym prawie 130 kilometrów kwadratowych świecie, po brzegi wypełnionym zwierzyną łowną. Na naszej drodze napotykamy jelenie, bizony, niedźwiedzie, dziki, leśne ptactwo i całą masę innych stworzeń. Gracz oczywiście wciela się w rolę myśliwego, tocząc rozgrywkę z perspektywy pierwszej osoby (FPP). Całość prezentuje się niezwykle autentycznie, deweloperzy pomyśleli nawet o wprowadzeniu do gry małych, latających insektów, których nie brakuje w żadnym lesie. Na najwyższe słowa uznania zasługuje też zachowanie zwierzyny łownej. Wyraźnie widać, że twórcy postawili przede wszystkim na realizm. Pobierając theHunter Call of the Wild Download, masz okazję poczuć się jak prawdziwy łowca.

Zabawa przewiduje realizację rozmaitych misji. Gra jest klasyfikowana jako symulator, zatem eksperci ze studia Expansive World dołożyli wszelkich starań, aby wirtualne łowy w możliwie najlepszy sposób przedstawiały specyfikę myśliwskiego hobby. Gracze muszą obierać odpowiednią taktykę, która pozwoli im „ustrzelić” konkretnego zwierza. Jednocześnie otwarty świat pozostawia sporo swobody. Każda udana misja jest punktowana i pozwala nam szybciej powiększyć dostępne wyposażenie o kolejne łowieckie atrybuty. Pamiętaj, im dalej w las, tym więcej zwierzyny, zatem o rozszerzenie ekwipunku należy zadbać już od pierwszych minut rozgrywki.

Oprawa

theHunter: Call of the Wild urzeka realistycznym odtworzeniem szczegółów. Leśna fauna i flora została zrealizowana z najwyższą starannością, a jeżeli dodamy do tego wyjątkowo realistyczne zachowanie zwierzyny łownej, otrzymujemy jeden z najciekawszych tytułów w tej kategorii. Twórcy zadbali o dosłownie każdy szczegół, mamy tu zatem zmienną pogodę oraz cykl dobowy, zmieniający się stosownie do godziny. Całość prezentuje się rewelacyjnie.

Tryby

Podstawowym trybem gry jest zabawa w typowo fabularnej rozgrywce. Przemyślany symulator oferuje także coś dla miłośników gry wieloosobowej. Oddany do dyspozycji graczy tryb multiplayer daje możliwość toczenia rozgrywki w formie rywalizacji bądź kooperacji. Dla każdego coś dobrego!

Nie ulega wątpliwości, że kontynuacja popularnej gry nie rozczaruje miłośników pierwszej części – theHunter. Wyjątkowo realistyczna rozgrywka, dopracowana w najdrobniejszych szczegółach grafika i przemyślane tryby gry to czynniki, które predysponują nowy symulator do miana jednej z najciekawszych propozycji w tym segmencie. Pobierz theHunter: Call of the Wild Download, dołącz do polowania i przekonaj się sam!

theHunter Call of the Wild Pobierz na PC

theHunter Call of the Wild download

Pobierz za Darmo!

  • Chomikuj theHunter Call of the Wild Torrent pebx
  • Free Download theHunter Call of the Wild Cracked
  • Pobierz theHunter Call of the Wild Exsite CODEX
  • Skidrow theHunter Call of the Wild Pobierz za darmo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *