26 maja 2023

Thief Simulator Download

Gry komputerowe są interesujące z tego względu, że często pozwalają nam robić takie rzeczy, na które w prawdziwym życiu nigdy byśmy się nie zdecydowali. Z tego względu warto zainteresować się tytułem łączącym w sobie cechy skradanki, gry przygodowej i zaawansowanego symulatora. Jeśli chcesz poczuć dreszczyk emocji, który czują złodzieje w trakcie akcji, pobierz Thief Simulator download i przemień się w wirtualnego mistrza kradzieży. Gra dostępna na PC od 9 listopada 2018.

Thief Simulator Download – Pełna Wersja

Thief Simulator pobierz gre

Pobierz za Darmo!

Wyprodukowana przez Noble Muffins i wydana przez PlayWay gra daje możliwość wcielenia się w bohatera, który para się złodziejskim fachem. Gracz musi działać w taki sposób, by nigdy nie zostać złapanym przez policję. Tytuł ten sprawdzi się dla osób lubiących strategiczne myślenie, planowanie oraz działanie w ciszy i ciemności. Ponieważ twórcy postawili na perspektywę pierwszoosobową, gracz może bez problemu i głęboko wczuć się w rozgrywkę.

Głównym zadaniem gracza są odpowiednie przygotowania i skoki na interesujące obiekty, z których należy wynieść jak najwięcej drogocennych fantów, które później można sprzedać na czarnym rynku, by kupić więcej wyposażenia ułatwiającego późniejsze rabunki. Thief Simulator posiada wiele rozbudowanych mechanik, które mają urozmaicić każdą misję. Na początku należy uważnie przypatrywać się potencjalnej ofierze i ocenić, czy w ogóle warto próbować ją obrabować. Można to robić osobiście lub po cichu zainstalować kamery szpiegowskie, które ułatwią ustalenie, kiedy dom jest pusty i czy posiada dodatkowe zabezpieczenia. Po dokładnej obserwacji należy dokładnie zaplanować cały skok, pamiętając o wszystkich utrudnieniach. Już sam etap przygotowań wydaje się być bardzo satysfakcjonujący, jeśli więc chcesz przekonać się, co czuje złodziej przygotowujący się do napadu, pobierz za darmo Thief Simulator PC download.

Samo dostanie się do budynku i jego przeczesywanie urozmaicone jest przez dużą ilość dostępnych gadżetów, wśród których można znaleźć wytrych czy skaner. Ten pierwszy pozwala otworzyć niemalże każdy zamek, zaś skaner jest zaawansowanym urządzeniem, które pokazuje najcenniejsze łupy w okolicy. Ciśnienie podwyższa presja czasu – nigdy nie wiadomo, czy właściciel domu nie wróci szybciej lub czy nie zostawił gdzieś ukrytej kamery. Podobną grą może się okazać symulator ucieczki z więzienia The Escapists 2 pobierz.

Najważniejsze jest jednak to, by nie dać się złapać. Im więcej drogocennych przedmiotów zostały skradzionych, tym większe jest zainteresowanie policji. By nieco je obniżyć, warto zacierać za sobą ślady – zmieniać tablice rejestracyjne wozu, pozbywać się numerów seryjnych urządzeń i odłączać skradzione gadżety od Internetu.

Bardzo ciekawym urozmaiceniem jest możliwość zbudowania własnego domu i sprawdzanie za jego pomocą umiejętności innych graczy. Jeśli więc wiesz, że mógłbyś być dobrym złodziejem lub byłbyś w stanie zbudować taki dom, do którego nikt się nie włamie, koniecznie ściągnij grę Thief Simulator crack download i przetestuj tą symulacyjną grę skradankową, której głównymi atutami są mechanika, ale też ładna i szczegółowa grafika oraz bardzo rozbudowana warstwa dźwiękowa.

Thief Simulator Pobierz za darmo

Thief Simulator download

Pobierz za Darmo!

 

Minimalne wymagania sprzętowe:

  • Procesor: Intel Core i5
  • Pamięć: 8 GB RAM
  • Karta graficzna: 2 GB GeForce GTX 750
  • Miejsce na dysku: 5 GB HDD
  • System operacyjny: Windows 7 64-bit

 

  • torrent Thief Simulator gra do pobrania
  • pebx Thief Simulator download PC
  • chomikuj Thief Simulator pobierz za darmo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *