26 maja 2023

Totally Reliable Delivery Service Pobierz PC

Totally Reliable Delivery Service to symulacyjna gra, oferowana przez producenta We’re Five Games oraz wydawcę tinyBuild Games. Jako gracz wcielam się w postać imitującą lalkę, która jako kurier dostarcza do różnych osób przedmioty. Gra jest dostępna na platformach PC PS4 XONE Switch AND iOS, można grać nie tylko w pojedynkę, ale w trybie multiplayer. Dodatkowo do wybory są dwie jej warianty: standardowa albo deluxe z większą ilością dostępnych dodatków. Być może wydaje się dość dziecinna, natomiast nie każde darmowe gry dają tyle ciekawej rozrywki i dawki humoru co tego typu gra.

Totally Reliable Delivery Service Download za darmo

Totally Reliable Delivery Service pobierz

Pobierz za Darmo!

Prosta gra, proste zasady!

Gra opiera się na wyjątkowo prostej idei łatwej do ogarnięcia. Jak wyżej wspomniałam mogę wcielić się w pracownika kurierskiego. A moim zadaniem jest dostarczanie przesyłek w bajkowym świecie. Już na pierwszy rzut oka zauważyłam, że przedstawiony tam świat w żaden sposób nie odzwierciedla naszego realnego. Momentami mogę dostawać dosyć ciekawe zlecenia, jak na przykład dostanie się plażę, która jest kontrolowana przez ogromnego złośliwego kraba, czy też doręczenie przesyłki na pokład sterowca. Lecz czy nie na tym polega zabawa? Inną podobną grą jest My Summer Car za darmo tutaj.

W jaki sposób toczy się gra?

Najbardziej kluczowym elementem pojedynku jest nietypowe sterowanie. W czasie walki korzystam z prawego i lewego triggera pada, przez to kontroluję ręce postaci. Przesyłki nie są trzymane zbytnio solidnie, przez co muszę się trochę nagimnastykować, aby niczego nie stracić. Na wszystkich mapach, jakie zostały stworzone muszę nadać konkretną ilość przesyłek, co skutkuje małymi lub dużymi przeszkodami do przejścia. Mogą to być chociażby zbiorniki wodne w wysoko zlokalizowanych miejscach. Za dobrze wykonaną robotę mogę otrzymać różne rzeczy, na przykład do stylizacji, które pozwolą mi na zmienianie mojego wyglądu. Sam twórca zaplanował ponad 100 zadań i około dwudziestu pojazdów (np. wózek widłowy, samolot), dzięki którym mogę doręczyć konkretną przesyłkę.

Chaos i poczucie humoru – znajdziesz to tutaj!

W grach o tyle fajne jest to, że mogę kontrolować po części stworzony wyimaginowany świat. W Totally Reliable Delivery Service mogę bez żadnego trudu biegać, skakać, nurkować i chwytać się obiektów. Bezustannie zdobywam punkty, nowe doświadczenia, dzięki czemu mogę iść na kolejne poziomy. Jednym z ogromnych plusów tej gry to, że jest odpowiednia dla wszystkich grup wiekowych, im więcej współpracuje ze mną znajomych, tym większy jest chaos, przez co więcej jest wspólnej zabawy. Różnorodność, którą zaczynam od prostych zadań, a kończę ją na totalnym szaleństwie. Każdy szuka rozrywki, dlatego kliknij przycisk download, pobierz grę już teraz i odkryj to co nie znajdziesz w realnym świecie!

Totally Reliable Delivery Service Pobierz Pełna Wersja Gry

Totally Reliable Delivery Service download

Zainstaluj grę

 

Minimalne wymagania sprzętowe:

  • Procesor: Intel Core i5-2500K 3.3 GHz
  • Pamięć: 4 GB RAM
  • Karta graficzna: 1 GB GeForce GTX 560 / Radeon HD 5870
  • Miejsce na dysku: 3 GB HDD
  • System operacyjny: Windows 7

 

  • Free Download Totally Reliable Delivery Service torrent exsite
  • Pobierz Totally Reliable Delivery Service crack chomikuj

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *