25 września 2023

Tracks: The Train Set Game Download

Gracze uwielbiają tzw. gry niszowe, czyli poruszające niezbyt popularną tematykę lub wdrażające rozwiązania, których do tej pory nikt wcześniej nie opatentował. Taką zaskakującą perełką wśród gier jest Tracks: The Train Set Game na PC. Owszem, pociągi są stałymi elementami całego szeregu gier, ale czegoś takiego jeszcze nie było. Najogólniej mówiąc, gra polega na wirtualnej zabawie drewnianymi elementami, z których komponujemy pociągi, całe trakcje oraz rozmaite sieci komunikacyjne. Jeżeli do tej pory bawiłeś się wyłącznie drewnianymi kolejkami w rzeczywistości, koniecznie musisz spróbować tej dostarczającej emocji rozrywki w wersji komputerowej. Pobierz zatem Tracks: The Train Set Game download i buduj własne kolejowe imperium. Data premiery zaplanowana jest na dzień 28 września 2017 i udostępniona na platformy Microsoft Windows PC.

Tracks: The Train Set Game Download – do pobrania

Tracks: The Train Set Game Pobierz

Pobierz za Darmo!

Podstawowe informacje o grze

Deweloperem gry komputerowej jest firma Whoop Group, zaś wydawcą studio Excalibur Games. Gra dedykowana jest na platformę PC i należy do gatunku rozgrywek symulacyjnych. Komputerowa zabawa drewnianymi elementami to swego rodzaju innowacja w świecie gier. Gra swobodnie odpali na sprzęcie z pamięcią RAM 4 GB, procesorem Intel Core i3 2GHz i systemem operacyjnym Windows 7/8.1/10 (64-bitowym). Instalacja wymaga karty graficznej z przynajmniej 1 GB pamięci oraz 2 GB wolnej przestrzeni na dysku twardym. Grafika gry prezentuje się bajkowo i dość magicznie, lecz rozgrywka jest jednocześnie stosunkowo wiernym odwzorowaniem naszej rzeczywistości. Zalety i wady technologii wykorzystanej w grze to zasługa silnika Unreal Engine 4 z którego korzysta także Discovery: Diesel Brothers.

Tryby gry

Gra oferuje dwa tryby do wyboru. Tryb podstawowy polega na wykonywaniu konkretnych zadań, jak np. przewóz pasażerów, którzy, nawiasem mówiąc, prezentują się nieco komicznie. W trybie otwartym możemy natomiast dowolnie kreować otaczający nas świat. Wówczas gracz może puścić wodze fantazji i tworzyć rozmaite konstrukcje, wedle własnego uznania. Budujemy nie tylko pociągi, ale także poszczególne elementy aglomeracji, czy przyrody, jak np. drzewa. Sami możemy decydować o tym, gdzie dany element będzie się znajdował. Tworzenie własnego świata to marzenie wielu ludzi, teraz możesz je spełnić w wirtualnej rzeczywistości, gdzie wszystko jest uzależnione wyłącznie od twojej wyobraźni i pomysłu. Pobierz Tracks: The Train Set Game download i stań się kreatorem na miarę najlepszych architektów, i budowniczych. W świecie przedstawionym nie ogranicza Cię ani przestrzeń, ani żadna władza.

Dlaczego konstruowanie jest takie fascynujące?

Zapędy konstruktorskie każdy z nas ma już właściwie od dzieciństwa, nic zatem dziwnego, że zazwyczaj ulubionymi zabawkami, zarówno chłopców, jak i dziewczynek, są klocki. Budowanie niesamowicie rozwija umiejętność przewidywania, tworzenia w głowie szablonu ostatecznej formy, która ma zostać wykonana i zdolność wcielenia w życie myśli konstruktorskiej. Poczucie stworzenia czegoś własnego, indywidualnego, niepowtarzalnego i jedynego w swoim rodzaju, daje ogromną satysfakcję. Wbrew twierdzeniu, że budowaniem konstrukcji z małych elementów powinny zajmować się tylko dzieci, gry konstruktorskie są szalenie modne i powszechnie wybierane. Pobierz więc Tracks: The Train Set Game download, by nie pozostawać w tyle. Być może gra zainspiruje Cię do twórczego przekształcania Twojej rzeczywistości.

Tracks: The Train Set Game Pobierz pełna wersja

Tracks: The Train Set Game do pobrania

Pobierz za Darmo!

Minimalne wymagania sprzętowe:

  • Procesor: Intel® Core™ i3 2.0 GHz.
  • Pamięć: 4 GB RAM.
  • Karta graficzna: GeForce GTX 460 z 1 GB VRAM.
  • Miejsce na dysku: 2 GB HDD.
  • System operacyjny: Windows 7/8/10.
  • Wersja DirectX: DX11.

 

  • crack Tracks: The Train Set Game chomikuj pobierz
  • torrent Tracks: The Train Set Game pebx download
  • pełna wersja Tracks: The Train Set Game do pobrania

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *